alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
910
Ping çok fazla lagdan oynanmıyor yardımcı olun
kaan buğra o.
6 Şubat 2015 06:23
Oyundayken ping 100den aşağı inmiyor herhangi bi çatışmada 200-300 oluyor oynayamıyorum
Ali Berkay K.
7 Şubat 2015 17:39
Ping Senin İnternetin ile alakalı ama konu fps ise Bilgisayarının sistemi yetmiyordur Hdd Yada Ram düşüktür
Gökhan Yücel T.
8 Şubat 2015 13:42
Ping sıkıntın varsa internetini kontrol etmelisin
Eren Kaan D.
9 Şubat 2015 15:38
İnternet hızın çok yavaştır ping oyüzden yüksek olur yada oyunun serverinde sıkıntı olur
Sergen B.
20 Şubat 2015 15:42
İnternet Hızın Yavaşlığından Olabilir Küçük Bir İhtimal Modemi Resetle
arda d.
24 Mart 2015 18:36
wifinin senden başka kişinin kullanmamasını sağla 
Ümit H.
26 Mart 2015 17:12
kaan buğra o.
Oyundayken ping 100den aşağı inmiyor herhangi bi çatışmada 200-300 oluyor oynayamıyorum
Nedenleri ve Çözmene yardı medicem :
1. Oyunun görüntü kalitesi ne kadar yüksek olursa fps yükselir ve internetini çok fazla götürür gerekmedikçe bilgisayarını zorlar ve medium ayarlarda oyna azda olsa etkiler.
2.Eğer oyun videosu çekiyrsan fps yükselir ve kasar.
3.Altta facbook veya youtube açıksa tek sebebi budur.
4.senin görmediğin gereksiz programlarda var tabi  ctrl + alt + delete tuşlarına aynı anda basarak görev öneticisinden kapatabilirsin benden bu kadar daha ayrıntılı anlatırdım başka şeyleri ama onlar yazılarak anlatılmaz. :)
Atacan K.
27 Nisan 2015 22:55

Arkada internet kullanma dostum ona dikkat et bence.

atılgan s.
6 Temmuz 2015 17:41

dostum iyi bir cs go oyuncusu olarak sana yardım edebilirm. bir kere oyunu kasamadan ve daha etkili bir şekilde oynamak istiyosan grafik ayarlaarını en düşük yap. ekran büyüklüğünü 4.9 a ayarla çözünürlülüğü 1024 yap. daha sonra yapabiliyosan intel ayarlarından ekran parlaklığını hafiften yükselt. daha sonra nvidi yadan ekran kalitesini performansa ayarla. ozamn görüceksn farkı. ping olayı içinde çalıştırı aç msconfig yaz. çıkan pencerede başlatma seçeneğini var orda gereksiz programları kapat ki pc açıldığında kasama olmasın birde netini fazla yemesin. birde oyunnu oynaren arka planda internet ile çalışan bi program varsa kapat. birdde eğer netine birden çook cihaz bağlı ve kullanımdaysa pingin yükselir.

muhammet selçuk a.
30 Temmuz 2015 00:09

kardeşim ekran kartı ayarlarını performansa getir ve oyundaki kalideyi biraz düşür ve en kısa zamanda sistemini yenile derim ben yartımcı olduysam ne mutlu bana

Gökhan Yücel T.
20 Eylül 2015 19:05

Oyunda ping yok senden kaynaklı