alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
1241
Bunny Hop Nasıl Yapılır?
Buğrahan Y.
30 Temmuz 2016 11:08

Arkadaşlar yeni başladım sayılır Bunny hop nasıl yapılıyor? Bi türlü anlamadım.

İsimsiz Üye
5 Ağustos 2016 21:12

spaceye basılı tutucaksın ama w asla basma spaceye basılı tutarken a sonra d bunu yaparkken a ya basaken birden fareni solo çek d ye basarken birde sağa çek

Utku Ömer K.
25 Ağustos 2016 08:34

Belirli bir düzenle yapıyorsun şahsen ben mausenin scroll tuşuyla yapıyorum 

ör: dye bas mause sağa çevir zıpla

ör:a ya bas mauseyi sola çevir zıpla

SAKIN W YE BASMA BOZULUR HAREKET HIZIN DÜŞER

İsimsiz Üye
11 Kasım 2016 18:40

Klavye ayarlarından zıplamayı farenin orta döner tekerleğindeki aşağı çevirmeyi yap. Daha sonra oyunda zıplarken w ye bas ve sonra elini w den çek sonra sağa gidiceksen maouseyi sağa çevirip d ye bas sonra sola mouseyi çevir ve a ya bas yere düşer düşmez tekerleği oynatıp yeniden zıpla. Ama yere düşer düşmez beklemeden aralıksız zıplaman lazım. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

İsimsiz Üye
14 Kasım 2016 18:12

space ye bas yere düşerken tekrar tekrar bas mouse ve yön tuşlarıyla yön verebiirsin

Görkem Ali C.
20 Kasım 2016 19:00

W kullanmadan boşluğa basılı tut ve bırakma yalnız rekabetçide felan yapamazsın topluluk sunucularında dene.