alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
877
cs go da ne alınmalı ilk başta
mehmet kaan k.
4 Ocak 2015 23:27
CS GO da ilk başta ct terorist seniz m4a1 silahıyla devam edin size en çok yarayacak silah o dur teroroist seniz ak47 alın
Ataberk K.
5 Ocak 2015 00:21
Eco ellerde yani paranız olmadığı zırh çekemediğiniz ellerde genellikle p250 alın çok güçlü bir silahtır  yakından düşmanlarınızı hemen öldürebilir ya da ağır hasarlar verebilirsiniz.
Mehmet ali Y.
5 Ocak 2015 13:32
Oyuna ilk başladığınız 10-20 saatte o silahı almanızı öneririm. Sonradan canınız isterse başka tabancalara geçebilir yada başlangıç parasını saklamak için hiç silah almayabilirsiniz.
Kubilay A.
7 Ocak 2015 12:32
İlk başlarda ya da paranız az olduğunda ump-45 alabilirsiniz. 25 mermilidir fakat fazla sekmez.
Muhammed Eren U.
10 Ocak 2015 17:29
m4a1 tercih ederim basta çünkü menzil acısından bakarsak çok etkilidir ben öyle yapıyorum ve rakipi küçük düsürüyorum :)
Ali Can Y.
13 Ocak 2015 19:18
mp7 ucuz hem de sekmez ben onu tercih ederim güzel silahtır ayrıca en iyi tabanca usp bence 
Metehan E.
19 Ocak 2015 14:00
Oyun içinde : Zırh veya Taramalı Tekli.
Hasan Can K.
20 Ocak 2015 09:57
Yorumlara katılıyorum ama bence zırh olmassa olmaz.Zırh ve tekli daha iyi bence.
Ozan K.
4 Nisan 2015 20:34
M4A1-S'i çoğu insan zaten kullanabilir ama AK-47 kullanması zor bir silahtır.
Polis tarafında iken seçebileceğiniz en iyi pistol Five-Seven'dır.Yine polis tarafında hafif makineli silahlardan seçebileceğiniz en iyi seçenek UMP-45 veya MP7 olabilir.Tüfeklere geçtiğimizde bahsettiğim gibi M4A1-S gayet kullanışlıdır ama ben mermiyi çok harcarım diyorsanız M4A4'ü de kullanabilirsiniz ama unutmayın ki M4A1-S daha az seker.Zaten en son gelen güncellemeyle bunu anlayan yapımcı firma Valve M4A1-S'in fiyatını 3200$ yaptı.
Terörist tarafında iken seçebileceğiniz en iyi pistol Tec-9 olacaktır , güçlü mermileri ve daha seri olması onu diğer pistollerden ayırır.Hafif makinelilerde çok bir fark yok.Sadece polis tarafında MP9 var iken terörist tarafına Mac-10 vardır.Tüfeklere geldiğimizde  AK-47'yi kullanamayan '' Ya bunun daha az sekeni yok mu ?!1'' diyen oyuncular için Galil mevcuttur.Kullanması kolay değildir ama AK-47'ye göre daha kolaydır.
İki tarafta da AWP ve Auto Sniperlerden bahsetmeye gerek yok aynılar sonuçta , AUG ve SG553 de aynı ondan da bahsetmeye gerek yok.
        İyi Oyunlar..
Engin B.
7 Nisan 2015 19:01
M4A1-S almanız çok zor heleki gelen son update ile 100 dolar zamlanınca parayı düzgün harcamak gerekiyor.M4A1-S alacak para her zaman vardır ama yanında tam zırh ve flash ve bir bombaya para yetmez ilk pistolu alsanız bile o yüzden ben her zaman pistoldan sonraki el famas çekerim
Atacan K.
27 Nisan 2015 23:13

M4A1 her zaman öğretici olmuştur.