alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
644
Cs go da taktik önerirmisiniz
emrehan e.
1 Temmuz 2015 11:09

Arkadaşlar cs go kötü oynuyorum bu konuda sizlerden taktik istiyorum.

Erdeniz Ş.
6 Temmuz 2015 22:02

Birincisi oyunun seslerini alman lazım iyi bir kulaklık ile adamlarım ayak seslerini duyabilirsin.Crosshair kendine uygun bir şekilde yap.Yürüyerek ateş ediyorsan adamın ayağına nişan al çünkü spray yaptığın için kafaya nişan alırsan daha yukarıya gider mermi ayağa ateş edersen kafaya doğru gider.Tünel yada düşman bölgesine girdiğinde genelde Shift basarak yürü böylelikle ayak seslerin duyulmaz.CS 1.6 dan tamamen farklı olduğu için çoğu kişi alışmakta zorlanıyor ama aşılabilir zamanla.

atılgan s.
6 Temmuz 2015 22:30

dostum bu oyunda en iyi taaktik yapmanın başında iyi nişan almak gelir. bir kere açıkda pek dolaşmamaya çalış kutuların arkası herzman iyidir birde göz hızı kabiliyetin yani hızlı bir şekilde görme olayı iyi olması lazm

Kaan U.
9 Temmuz 2015 16:48

Bak şimdi ses kasmak birinci temel kural ve ikincisi her zaman arkan güvende olmalı

Sergen B.
9 Temmuz 2015 21:11

Kendine En Uygun Fare Hassasiyetini Ayarlaman Lazım Bu Ayar Çok Önemli Diğer Bir Taktik İse Kulaklık Ayak Seslerini İyi Takip Etmen Gerekir :)

ismail e.
15 Temmuz 2015 21:01

Taktik olarak ak kullanma taktiği verebilirim ilk olarak ak nın recoılını ogrenın daha sonrada uzakta ıse tek tek sıkın yakında ıse rakıp recoıl yanı spray yaprak sıkın 

muhammet selçuk a.
30 Temmuz 2015 00:13

iyi bir oyun oynama alanı veya odanı iyi bir şekilde tasarla ve oyun oynarken fareyle klavye aynı yerdeyse klavyeyi başka bi yerden kullan çünkü bazen klavye farenin acılarını engelliyo bazen ses sistemin herzam iyi bir şeklide her türlü sese karşı iyi olsun çünkü bazen artı artına batlayan bompalar çok fazla hoparlöre zara veriyo bende oldu bu malesef

Yusuf Bena D.
9 Ağustos 2015 07:33
Yakin çarpmak istiyorsan mp7
Gökhan Yücel T.
20 Eylül 2015 14:14

İyi oynamak için daha çok oynaman lazım oynarken yaptığın hataları düzeltip alıştırmalar yapman lazım oynadıkça iyileşirsin