alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
337
Cs Go (Hareket taktikleri)
Halil Mert B.
25 Mayıs 2016 16:30

CS:GO hareket taktikleri

  • Ölümcül köşeler:Kesinlikle ama kesinlikle köşelerden koşarak çıkmayın. Eğer köşelerden koşarak çıkarsanız, rakibiniz sizi daha önce görecek ve büyük bir ihtimalle sizi öldürecektir. Bir köşeyi kontrol ederken aniden durma taktiğimizi kullanıp yavaşlayın.
  • Koridorlar:Counter Strike Global Offensive haritalarında her koridorun daha korunaklı bölgeleri vardır. Bu koridorları kullanıp sadece 1 yönden açıkta kalarak hayatta kalma şansınızı arttırırsınız. Her zaman tehlikeli köşenin aksi tarafında durursanız ölme şansınız azalacaktır.
     
  • Eğilmek yasak:Eğer yeni bir oyuncuysanız eğilme tuşunu oyundan bir süreliğine kaldırmanızı öneriyoruz. Yeni oyuncular genellikle panik anlarında anında eğilip hem doğru dürüst nişan alamıyor, hem de kolay lokma oluyorlar. Bu yüzden CS:GO oynamaya yeni başlamışsanız, söyleyelim: Ölmemek için eğilmek hiç de iyi bir taktik değildir!
batuhan ç.
3 Haziran 2016 23:16

Peki verdiğin bu taktikler hangi mapler için geçerli?

Hüseyin Furkan Y.
13 Haziran 2016 11:50
batuhan ç.

Peki verdiğin bu taktikler hangi mapler için geçerli?

Bütün mapler için geçerli
Serdar A.
25 Haziran 2016 03:56

hocam iyi güzel eğilirken adama daha isabetli atış yaparsın.