alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
802
[ Tüyo ] Silah seçimi
Ozan K.
5 Nisan 2015 02:21
Polis tarafında iken seçebileceğiniz en iyi pistol Five-Seven'dır.Yine polis tarafında hafif makineli silahlardan seçebileceğiniz en iyi seçenek UMP-45 veya MP7 olabilir.Tüfeklere geçtiğimizde M4A1-S gayet kullanışlıdır ama ben mermiyi çok harcarım diyorsanız M4A4'ü de kullanabilirsiniz ama unutmayın ki M4A1-S daha az seker.Zaten en son gelen güncellemeyle bunu anlayan yapımcı firma Valve M4A1-S'in fiyatını 3200$ yaptı.
Terörist tarafında iken seçebileceğiniz en iyi pistol Tec-9 olacaktır , güçlü mermileri ve daha seri olması onu diğer pistollerden ayırır.Hafif makinelilerde çok bir fark yok.Sadece polis tarafında MP9 var iken terörist tarafına Mac-10 vardır.Tüfeklere geldiğimizde  AK-47'yi kullanamayan '' Ya bunun daha az sekeni yok mu ?!1'' diyen oyuncular için Galil mevcuttur.Kullanması kolay değildir ama AK-47'ye göre daha kolaydır.
İki tarafta da AWP ve Auto Sniperlerden bahsetmeye gerek yok aynılar sonuçta , AUG ve SG553 de aynı ondan da bahsetmeye gerek yok.
        İyi Oyunlar..
Oğuz Ali A.
5 Nisan 2015 21:05
Bence pistol olarak deagle alın . cs 1.6 dan beri deagle alıyorum hep
Ozan K.
6 Nisan 2015 14:25
Oğuz Ali A.
Bence pistol olarak deagle alın . cs 1.6 dan beri deagle alıyorum hep
Deagle kullanmak CS 1.6 daki gibi değildir.Ustalık ister Çöl Avcısı  , bu yüzden en mantıklısı yazdıklarımdır tabii oyunda ilerledikçe istediğiniz silahda profesyonel olabilirsiniz fakat ilk başladığınızı varsayıyorum.
ÖNDER EREN Ç.
6 Nisan 2015 20:03
Valla ben cs deyken tabanca five seven  silahada ya m4a1-s ya da aug  terordeyken  tabancaya tec-9 silaha keleş alıyorum her ikisindede olmazsa olmaz AWP :D haydin güle güle dasda
Engin B.
7 Nisan 2015 18:55
Five seven ve m4a1-s bence her zaman idealdir
burak d.
9 Nisan 2015 19:53
bana göre en iyisi aug

Mustafa Onur Z.
15 Nisan 2015 21:26

bunun disinda 2. round bizon ve p90 alip rushlayabilirsiniz ikisi de iyidir.

İsimsiz Üye
20 Nisan 2015 14:54

bnce p250,five-seven tabanca olarak silah olarak ise ct için aug ve m4a1-s idealdir 

t için ise tec-9 ve p250 tabanca olara iyi gider silah içinde ak-47 ve sg553 idealdir. İyi Günler

Atacan K.
27 Nisan 2015 23:12

Çek P90'ı dal Rush'a. En güzel bu.

Sergen B.
9 Temmuz 2015 22:48

Awp Der Susarım :)