alexa

Counter Strike Global Offensive

CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.

CS GO’nun Yeni Dekoratif Eldivenleri Çıktı


29 Kasım 2016 11:49

CS GO'nun Yeni Dekoratif Eldivenleri Çıktı

Birinci şahıs nişancı oyunlarının en gözde temsilcilerinden birisi olan Counter Strike Global Offensive oyuncuları için kozmetik farklılık sağlayacak yepyeni eldivenler satışa sunuldu. Counter Strike serisinin resmi bloğu üzerinden yayımlanan duyuru ekseninde tasarlanan 24 yeni eldivenin görünümlerine ulaşma fırsatı yakalıyoruz. Bu şık eldivenler oyun içi kozmetik görünümün farklılaşması adına yapılmış hoş çalışmalar olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra Steam Group Lobbies ile oyuna girerken arkadaş seçimimizde daha fazla seçenekler sunuluyor. Son olarak Music Kit ailesine de yeni eklemeler yapıldı. Yedi ek şarkı daha StatTrak Music olarak oyuna dâhil edildi. Counter Strike Global Offensive için tasarlanan yeni eldivenlerin bir bölümüne haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

CS GO'nun Yeni Dekoratif Eldivenleri ÇıktıCS GO'nun Yeni Dekoratif Eldivenleri ÇıktıCS GO'nun Yeni Dekoratif Eldivenleri Çıktı

İlginizi Çekebilecek Haberler