alexa
Crossfire
CrossFire‘da rütbe atlayabilir, para kazanıp yeni silahlar ve kıyafetler satın alabilir ayrıca aksiyonu bol bir savaşın tadını çıkarabilirsiniz. Crossfire ZP fiyatları incele, Crossfire ZP satın al.
483
Tüm Karakterler Hakkında Bilgi ! ( Tüm Modlar )
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 08:08
ASKERLER

SWAT


SWAT (Special Weapons And Tactics) Amerika'da seçkin bir taktik ünitesidir ve bazı uluslararası Özel Tim'lerde bulunurlar...

HİKAYESİ: 
1960'ların başında, ABD'de şehir içi suçların endişe verici bir oranda artığı zamanda,ABD polis güçleri ve federal ajans azgın suçlulara karşı mücadele etmek için askeri bir strateji sistemi bir araya getirdiler,LAPD (Los Angeles Polis Departmanı) yüksek silahlı suçlular ile mücadele için ilk özel birim kuruldu. S.W.A.T. (Özel Silahlar ve Taktikler) isimli bu birlik LAPD komutanı Daryl F. Gates tarafından suçla mücadele açısından yeni bir devrim getirdi. 60 askerden oluşan 6 gruptan oluşan küçük birimlerdi: 1971 yılında, SWAT Timi birleşik bir yapıya sahip kalıcı bir güç haline geldi. SWAT 1970'lerde silahlı suçluları bastırmak için çalıştı ve onların yardımıyla, sıfır ya da çok az sivil kayıp ile büyük silahlı çatışmalar başarı ile sunuçlandı.OMOH


Yaygın olarak Rusya'da "mafya katil" gibi bir Rus Özel Kuvvetler üyesi olarak bilinmektedir.

HİKAYESİ: 
1979 yılında kurulan, aynı zamanda 'Siyah Bereliler' ya da Rusya'da 'Mafya Katil' olarak bilinen Rus Özel Kuvvetleri 'OMOH', "Münih Katliamı" gibi talihsiz olaylarından sonra 1980 Moskova Yaz Olimpiyatları herhangi bir terörist saldırıları önlemek gerekiyordu.Daha önce bir anti-toplum polisi olan OMOH mücadele organize suç ve terörist operasyonları gibi daha geniş işlevde yayıldılar.İlk üyeleri eski Sovyet Ordusu'nun asker ve Sovyet-Afganistan savaş Gaziler oluşmaktadır.OMOH Özel Kuvvetlerinin önemli başarılarından biri 2002 yılında Çeçen isyancılar tarafından Moskova tiyatro rehine krizi bertaraf etmeleridir.


SAS


İngiliz Özel Hava Servisi (SAS) Special Air Service.

HİKAYESİ: 
SAS (Special Air Service) gibi Türkiye, Yeni Zelanda, Kanada ve Avustralya ve diğer bir çok ülkelerde Özel Kuvvetler modeli yapı haline gelmiştir.Dünyada Özel Kuvvetleri arasında bir üne sahiptirler.SAS birliği eğitim ve seçim kriterleri açısından bilinen en zorlu Özel Kuvvetlerden biridir.Başlangıçta 2. Dünya Savaşı sırasında İngiltere'de askeri bir grup olarak kurulan, SAS ana işleri artık Island'da kamu güvenliği (özellikle dini çatışmalar) ve İngiltere'nin koruma çalışmaları ile ilgilidir.


SPOP


SPOP bir diğer adı ULP (Birleşik Lady Barışçı) kadınların erkeklere karşı askeri alanda kendilerini kanıtlamak için kurulan dünya çapında görev alan seçkin Özel Kuvvetler birliğidir.

HİKAYESİ: 
Askere girişi reddedilen bir bayanın itirazı üzerine tarafınca kurulmuştur.Bu birim gizli ve anti-terör operasyonları konusunda uzmanlaşmış. Kendi kadınsı cazibelerini ve ölümcül savaş eğitimini kullanmak, SPOP' birliği için bir güç haline gelmiştir.SPOP birliği gizli bir yapılanmadır ve doğru fiyat için diğer özel ve gizli güçler ile birlikte çalıştıkları iddaa edilir.GSG-9GSG9 (GSG 9 der Bundespolizer veya 
eski Grenzschutzgruppe 9 veya Sınır Muhafaza Grup 9) Alman federal polisinin seçkin terörle mücadele ve özel operasyonlar birimidir.

HİKAYESİ:
Alman Terörle Mücadele Polis Birliği.Bu Özel Kuvvet "Münih Katliamı" olarak bilinen trajedi üzerine 1972 Olimpiyatları'nda Alman polisi tarafından kurulan, Almanlar terörist güçlere karşı halkın güvenliği korumanın gerekli olduğu görüşünde.Grenzschutzgruppe 9 veya Sınır Bar Grubu 9 (GSG9) lideri olarak Ulrich Wegener tarafından 16 Nisan 1973 yılında kurulmuştur.GSG9 bir Özel Kuvvet en zorlu rehine kurtarma birimi olarak kabul edildi 1977 "Operasyonu Yangın Magic" dahil olmak üzere birçok terör operasyonunda bertaraf etmiştirler.
STARSTAR (Özel Görev ve Kurtarma) birliği.
HİKAYESİ:
STAR, Malezya Sahil Güvenlik seçkin bir bölümüdür. Terörle mücadele , kayıp ve batık hükümet gemilerin keşif kurtarma ve kurtarma gibi hükümet deniz görevlerini yürütürler.


SIA


SIA (Gizli İstihbarat Teşkilatı)

HİKAYESİ:
ÜZGÜNÜZ İÇERİK BULNAMADI.(en kısa sürede eklenicektir.) 


Navy SEAL


Navy Seals USA askerleri Özel Kuvvetler birliği.

HİKAYESİ:
USA en seçkin ekiplerinden biridir. 1962 yılında ABD Başkanı John F. Kennedy tarafından oluşturulan bu ekip, dünya çapında yüksek riskli görevleri, teröre karşı savunma ve saldırıda büyük bir güç olmuştur.GHOST MALE


Bütünüyle CrossFire'a ait bir karakterdir.Ghost Modda hayalet karakterinin erkek modelidir...


GHOST LADY


Bütünüyle CrossFire'a ait bir karakterdir.Ghost Modda hayalet karakterinin kadın modelidir...


UNSF


Black Raven Özel Harekat Grup savaş deneyimi birliklerinin seçkin üyelerinden oluşan "X" ülke, parçasıdır.

HİKAYESİ:
"UNSF" zalim avcılar gibidir. Onlar sert ortamlarda çeşitli ve mükemmel işler yaparlar. Olağanüstü mücadele yetenekleri çok iyidir. Bu çok güçlü savaşçılar sadece para için bir araya getirilebilir,gizli istihbarat örgütleri adına çalışan özel bir birliktir.


LADY SWAT


LADY SWAT Amerika'da seçkin bir taktik ünitesidir...

HİKAYESİ:
ÜZGÜNÜZ İÇERİK BULNAMADI.(en kısa sürede eklenicektir.) 


JTF


JTF USA askerleri Özel Kuvvetler birliği.

HİKAYESİ:
ÜZGÜNÜZ İÇERİK BULNAMADI.(en kısa sürede eklenicektir.) TACTİCAL SUİT MALE


Zombilerle savaşmak için özel bir birlik gerekiyordu.Burda Tactical SUİT'birliği ortaya çıktı. Tactical SUİT'in erkek modeli...TACTİCAL SUİT FLAME


Zombilerle savaşmak için özel bir birlik gerekiyordu.Burda Tactical SUİT'birliği ortaya çıktı. Tactical SUİT'in kadın modeli...HERO


Bir kahraman olmak için ayağa kalkın, insanları savunmak için.Bir Kahraman ol ve mutant tehdidine, yıkıcı darbelerle başa çıkmak için bir bomba atarı kullanın !
HERO Cross Fire'a özel bir karakterdir. Sadece Hero Mod'unda görünür.Hero'nun, mutantlar gelen enfeksiyondan korumak için bir zırhı vardır.Mutantları yok etmek için bir FAL CAMO'adında kendine özel bir silah kullanır.COMMANDO


Komando(COMMANDO) sadece HERO MOD X'de görülen bir karakter.HMX modunda raund sonlarına doğru, son kalan askerler "E" tuşuna basarak Komando dönüşme imkanına sahiptir. Komando(Commando) sayısı orada odadaki oyuncu sayısına göre değişiklik gösterebilir. Odada 8-14 oyuncu varsa, sadece 1 oyuncu Komando olabilir; 15, 2 oyuncu , bir odada tam 16 oyuncu varsa , 3 oyuncu Komando olabilir. Karakter Dual Kukri ile donatılmış olağanüstü uzun boylu ve güçlü askerdir. Her birincil saldırı 1000 hasar ve orta saldırı bir Berserker almaya yeter. 2 mükemmel isabet Xeno öldürecek kadar, 4000 hasar verebilir. Komando 7000 HP ile başlar ve enfekte olamaz, o sadece öldürülebilir. Xeno ikincil saldırıları dolaysız mesafeden 6000 HP kadar hasar verebilir. Komando her mutantlar 'normal birincil saldırı 1000 HP ve her ikincil saldırı 1500 HP alır.RANGER


Korucu(RANGER) sadece HERO MOD X'de Carnival, Resort haritalarında görülen bir karakter.HMX modunda raund sonlarına doğru, son kalan askerler "E" tuşuna basarak Korucu dönüşme imkanına sahiptir.Korucu(RANGER) sayısı orada odadaki oyuncu sayısına göre değişiklik gösterebilir. Odada 8-14 oyuncu varsa, sadece 1 oyuncu Korucu olabilir; 15, 2 oyuncu , bir odada tam 16 oyuncu varsa , 3 oyuncu Korucuolabilir. Karakter Dual Combat Axe ile donatılmış olağan üstü uzun boylu ve güçlü askerdir. Her birincil saldırı 1000 hasar ve orta saldırı bir Berserker almaya yeter. 2 mükemmel isabet Havoc öldürecek kadar, 4000 hasar verebilir. Korucu 7000 HP ile başlar ve enfekte olamaz, o sadece öldürülebilir. Xeno ikincil saldırıları dolaysız mesafeden 6000 HP kadar hasar verebilir. Korucu her mutantlar 'normal birincil saldırı 1000 HP ve her ikincil saldırı 1500 HP alır.SFGHİKAYESİ:
GLOBAL RİSK ve BLACK LİST arasındaki savaş tüm devam ediyor ve yakın zamanda biticek gibi görünmüyor. Silah ve tedavilerinde kendilerine istikrarlı bir tedarik sağlamak için, BL özel bir ekip ile birkaç yıl önce İntikamcılar adlı bir eğitim olmuştur, ama paranın verdiği iktidar onları etkilemiştir.Herhangi bir hükümet için mal taşımak ve görevleri yerine getirmek için çalışırlar.Bağımsız bir güçden emir almak onların prensibidir.MUTANLAR

MUTANT


Bir çok kişi Black List Laboratuvarlarında olan bir kazada enfeksiyonla oluştuklarını, diğer bir çoğunluksa Ghost'ların(Hayaletlerin) evrimleşmiş hali olduğunu söylüyor. Bunula ilgili videolarda var.
Mutant Mod, Hero Mod ve Hero Mod X'de yani mutanların bulunduğu heryerde görülürler. Mutasyonun ilk aşamasıdır.
SLUG-BERSERKER-TİTAN olmak üzere enfeksiyonun 3 aşaması vardır. 
Enfeksiyonun ilerliyen aşamalarında "G" tuşuna basılması durumunda belirli bir süre "hızlı koşma" yetisi verir...
DREAD


Bazı İnsanların Mutasyon esnasında evrim geçirdi ve yarı robotik DREAD'leri oluşturdu. Uzun pençeleriyle savaşa yeni bir dönem getiriyorlar. Mutant Mod, Hero Mod ve Hero Mod X'de yani mutanların bulunduğu heryerde görülürler. Mutasyonun 2. aşamasıdır. 
SLUG-BERSERKER-TİTAN olmak üzere enfeksiyonun 3 aşaması vardır. 
Enfeksiyonun ilerliyen aşamalarında "G" tuşuna basılması durumunda belirli bir süre "üstün hızlı koşma" yetisi verir.
İTEM
 SHOP'dan alınan özel DREAD itemiyle uzak mesafelere saldırı yapabilir.MAİDEN


Mutantların artışı için sadece enfekte yetmiyordu. Eşeyli üreme gerekiyordu. Burda MAİDEN'ler ortaya çıktı neşter şeklindeki tırnaklarıyla, görünmez olma yetenekleriyle, üstün zıplama gücüyle onlar heryerdeler.
SLUG-BERSERKER-TİTAN olmak üzere enfeksiyonun 3 aşaması vardır. 
Enfeksiyonun ilerliyen aşamalarında "G" tuşuna basılması durumunda belirli bir süre "görünmezlik" yetisi verir.SMOKE


Smoke, Robotik Mutantlar artmaya başladı. İnsanların işi artık çok zor ! Robotik delici ve uzun koluyla uzak mesafelere saldırı yapabiliyor. 
SLUG-BERSERKER-TİTAN olmak üzere enfeksiyonun 3 aşaması vardır. 
Enfeksiyonun ilerliyen aşamalarında "G" tuşuna basılması durumunda belirli bir süre "çevreye sis yayma" yetisi verir.
ASSASSİN


ASSASSİN(SUİKASTÇİ), HERO(KAHRAMAN)'nun çıkışından sonra mutnatların güçlenmesi gerekiyordu. Burda ASSASSİN(SUİKASTÇİ)'ler ortaya çıktı. Elinde ninja bıcaklarıyla hızlı bir ufaklık. 
S
LUG-BERSERKER-TİTAN olmak üzere enfeksiyonun 3 aşaması vardır. 
Enfeksiyonun ilerliyen aşamalarında "G" tuşuna basılması durumunda bir adet "el bombası kazanırsınız" yetisi verir.XENO


XENO(YABANCI), COMMANDO(KOMANDOLARIN) çıkışından sonra Mutanların COMMANDO'lara karşı yardıma ihtiyacı vardı. Burda XENO muhteşem hızı, koruma kalkanı, elektirikli saldırı gücüle ortaya çıktılar. 
SLUG-BERSERKER-TİTAN olmak üzere enfeksiyonun 3 aşaması vardır. 
Enfeksiyonun ilerliyen aşamalarında "G" tuşuna basılması durumunda bir adet "çevresine koruma kalkanı açma" yetisi verir.
HAVOC


RANGER(KORUCU)'ın çıkışından sonra mutantlara destek güç gerekiyordu. Burda HAVOC muhteşem penceleri ve hızıyla ortaya çıktı.Sadece HERO MOD X'de Carnival, Resort haritalarında görülen bir karakter. 
SLUG-BERSERKER-TİTAN olmak üzere enfeksiyonun 3 aşaması vardır. 
Enfeksiyonun ilerliyen aşamalarında "G" tuşuna basılması durumunda belirli bir süre "muazzam bir hızda koşma" yetisi verir.
ZOMBİLER

UNDEAD


UNDEAD(ÖLÜMSÜZ) bu karakter sadece zombi modda görülür oldukça yavaş olmalarına ragmen grup haline dolaşırlar ve çevrenizi sararak sizi kıskaça alırlar.
Ama bazıları kendini geliştirmiştir.
Onların elinde;
XM1014
Dragonov
ve AK-47 gibi silahlar vardır.
Belirli mesafeden oldukça tehlikeli ve can sıkıcı olabilirler...

ZOMBİE GHOST


ZOMBİE GHOST(HAYALET ZOMBİLER)' Zombi virüsü hayaletleride etkiledi.
Bazı hayaletler ellerinde Kukri ve Combat Axe ile grup halinde saldırırken.
Bazıları Ayrı bir grup haline ellerinde TAR-21 ve Desert Eagle ile saldırır...ZOMBİE MUTANT


ZOMBİE MUTANT(ZOMBİ MUTANTLAR), Virüsten Mutantlarda büyük ölçüde etkinlendi.
MUTANT
DREAD
ve SMOKE'lar heryerde amansızca saldırıyor.
Belirli aralıklarla TİTAN versiyonları saldırıya geçiyor.

SCORCHER


SCORCHER(PATLAYICI) sizi yok etmek için kendilerini yok ederler. Size yaklaşmalarına izin vermeyin ve onlara karşı dikkatli olun. Çünkü korkuları yoktur...
HUNTER


HUNTER(AVCI); Bazı SAS kuvvetleri aldıkları eğitimin verdiği güçle virüse direnmeye çalıştı ama başarısız oldular. Onlar karşı koydukça virüs dahada güçlendi. Burda HUNTER(AVCI)'lar ortaya çıktı hızlı çevik ve güçlüler onlarla baş etmek zor olucak...
SEEKER


SEEKER(ARAYICI) Yer altında gizlenirler. Gözleri yoktur. Yükses sesle çığlık atarlar. Bu sesi kullanarak kişilerin yerini tespit ederler ve sese gore hareket ederler. Ellerindeki keskin pençeleri ve yabancı DNA onu zaman içinde iyileşmesi için güç verir.
CRAWLER


CRAWLER(TARAYICI); Sürü halinde gezerler. Bu hızlı yaratıklar kanalizasyonda enfekte olmuşlardır. Kanalizasyonun en büyük fareleri, onlara karşı dikkatli olun ! Adlarının anlamı doğru, bu enfekte dehşetini yerde tarayabilirler. Duvarlar ve moloz yığınları dahil ! Onlar heryerdeler !
MEGA CRAWLER


MEGA CRAWLER(ÜSTÜN TARAYICI); CRAWLER'ın gelişmiş versiyonudur. İlk olarak CRATER haritasında görülmüşlerdir.
GORİLLA


GORİLLA(GORİL) Yabani Hayatta virüsden etkilendi. Bu büyük enfekte Gorilleir gevşek, kırık ve acımasızca sizi yok etmeyi amaçlamaktadır.

MEGA MUTANT


MUTANT'ların gelişmiş versiyonudur. İlk olarak CRATER haritasında görülmüşlerdir.MEGA HUNTER


MEGA HUNTER(MEGA AVCI)'ların gelişmiş versiyonudur. İlk olarak CRATER haritasında görülmüşlerdir.MEGA UNDEAD


MEGA UNDEAD(MEGA ÖLÜMSÜZ)'ların gelişmiş versiyonudur. İlk olarak CRATER haritasında görülmüşlerdir.
NİNJA HUNTER


NİNJA HUNTER(AVCI NİNJA) HUNTER'ların gelişmiş versiyonudur. İlk olarak DİNNER haritasında görülmüşlerdir.
WARMONGER


WARMONGER(SAVAŞ KIŞKIRTICIŞI) çok hılzlı ve güçlü bir yaratıktır. CRATER haritasında 20. dalgada ortaya çıkar.
MEGA WARMONGER


MEGA WARMONGER(ÜSTÜN SAVAŞ KIŞKIRTICIŞI); WARMONGER'ın gelişmiş versiyonudur. CRATER haritasında 30. yani FİNAL dalgasında ortaya çıkar. Sırtından roket atma gibi üstün bir özelliği vardır.GOLİATH


GOLİATH(DEV);
Keskin ve Uzun dişleri,
Parlak göğüs kafesi,
Vücudunu saran bandajları,
Uzun dili,
Üstün sesi,
Uzun zincirli topu,
Komando pantolnuyla ile olarak UNEARTH haritasında görülmüştür.
NİGHTMARE


NİGHTMARE(GECE BEKÇİSİ);
Üstün sesi,
Pençeleri,
Geniş kanatlarıyla 
ile olarak BİOHAZARD haritasında görülmüştür.
DESTROYER JR.


DESTOYER JR. (KÜÇÜK YOK EDİCİ) elinde özel bir lazer silahı vardır ancak kullanmaz yinede vuruşları çok güçlüdür. İlk olarak Dinner haritasında görülmüştür. 
DESTROYER


DESTOYER ( YOK EDİCİ) elinde özel bir lazer silahı vardır kullanına maruz kalındığında ölebilirsiniz, vuruşları çok güçlüdür. İlk olarak Dinner haritasında görülmüştür. MYSTERY GİRL


MYSTERY GİRL(GİZEMLİ KIZ) ninja kadar çeviktir ancak kimseye saldırmaz. İlk olarak DİNNER haritasında görülmüştür. DİNNER haritasında 24. dalgada ortaya çıkar ve bonus puan kazanmak için onu belirtilen süre zarfında öldürmeniz gerekir.
NONAMED


NANOMED(AMAÇSIZ) basit zırhlı zombiler tarafından geliştirilen bir robot.

Saldırı Gücü: Yok


Savunma Gücü: 
Yakın mesafeden elektromanyetik saldırı

Patlayıcı Ağırlağı: Yok

Patlama Etkisi: Yok

DESTRUCTOR


DESTRUCTOR(YIKICI) zombiler tarafından geliştirilen SELF tifi patlama sağlıyan özel zırhılı bir robot.

Saldırı Gücü: Yok

Savunma Gücü: 
Yakın mesafeden elektromanyetik saldırı

Patlayıcı Ağırlağı: Var

Patlama Etkisi: Yanlarında bulunan robotları patlatırlar
MEGA BOOMER


MEGA BOOMER(YÜKSEK PATLAYICI) zombiler tarafından geliştirilen üstün patlama etkisi sağlıyan özel zırhılıbir robot.

Saldırı Gücü: Yok

Savunma Gücü: 
Yakın mesafeden elektromanyetik saldırı

Patlayıcı Ağırlağı: Var

Patlama Etkisi: Sırada bulunan bütün robotları patlatırlar


BACK STEPPER


BACK STEPPER(GERİ ADIM) zombiler tarafından geliştirilen 3 saniye geri tepki etkisi sağlıyan özel zırhılı bir robot.

Saldırı Gücü: Yok

Savunma Gücü: 
Yakın mesafeden elektromanyetik saldırı

Patlayıcı Ağırlağı: Yok

Patlama Etkisi: Arkalarında bulunan robotları 3 saniye geri iterler


BLOCKER


BLOCKER(ENGELLEYİCİ) zombiler tarafından geliştirilen 3 engel etkisi sağlıyan özel zırhılı bir robot.

Saldırı Gücü: Yok

Savunma Gücü: 
Yakın mesafeden elektromanyetik saldırı

Patlayıcı Ağırlağı: Yok

Patlama Etkisi: Arkalarında bulunan robotları 3 saniye bekletir

BLACK BACK PİECE 


BLACK BACK PİECE(SİYAH SIRT PARÇALARI) ; GORİLLA(GORİL)'nın gelişmiş versiyonudur. Sırtındaki zırhlarla yüksek savunma gücüne sahiptir. İlk olarak EMD LAB haritasında görülmüştür...


HELL CLAWS


HELL CLAWS(CEHENNEM PENÇELERİ) ; ZOMBİ DERAD'lerin gelişmiş verdiyonudur. Elleri çok keskin bir bıçak alaşımından oluşur. İlk olarak EMD LAB haritasında görülmüşlerdir.

STEEL JAW


STEEL JAW(METAL AĞIZ) ; Her şey gözyaşı onu dahada güçlendiriyor. Bu biyokimyasal silah ve çene çelik dökümdendir! Tek isteği her şeyi çiğnemek! İlk olarak EMD LAB haritasında görülmüşlerdir.
METAL ASSASSİN


METAL ASSASSİN(METAL SUİKASTÇİ) ; ASSASSİN'inin gelişmiş zombi versiyonudur. Üstün vücut zırhı ve çevikliğiyle ölümüne mücadele verir. İlk olarak EMD LAB haritasında görülmüşlerdir.

BLUE MYSTERY GİRL


BLUE MYSTERY GİRL(MAVİ GİZEMLİ KIZ); MYSTERY GİRL'ün gelişmiş versiyonudur. İlk olarak EMD LAB haritasında görülmüşlerdir. EML LAB haritasında 20. dalgada ortaya çıkar ve bonus puan kazanmak için onu belirtilen süre zarfında öldürmeniz gerekir.
YELLOW MYSTERY GİRL


YELLOW MYSTERY GİRL(SARI GİZEMLİ KIZ); MYSTERY GİRL'ün gelişmiş versiyonudur. İlk olarak EMD LAB haritasında görülmüşlerdir. Onu vurmanız size +100 Puan kazandıracaktır. EML LAB haritasında 20. dalgada ortaya çıkar ve bonus puan kazanmak için onu belirtilen süre zarfında öldürmeniz gerekir.

BLUE METAL ASSASSİN


BLUE METAL ASSASSİN(MAVİ METAL ASSASSİN); METAL ASSASSİN'İn gelişmiş versiyonudur. İlk olarak EMD LAB haritasında görülmüşlerdir. EML LAB haritasında 16. dalgada ortaya çıkar ve bonus puan kazanmak için onu belirtilen süre zarfında öldürmeniz gerekir.

YELLOW METAL ASSASSİN


YELLOW METAL ASSASSİN(SARI METAL SUİKASTÇİ); METAL ASSASSİN'in gelişmiş versiyonudur. İlk olarak EMD LAB haritasında görülmüşlerdir. Onu vurmanız size +100 Puan kazandıracaktır. EML LAB haritasında 16. dalgada ortaya çıkar ve bonus puan kazanmak için onu belirtilen süre zarfında öldürmeniz gerekir.

GİANT PREDATOR


GİANT PREDATOR(DEV YIRTICI) Bacaklara uyarlanan dev mekanik silah, biyokimyasal zırh, yabancı bir örümcek gibi görünüyor. Lazer ile donatılmış reaktör, lazer izleme ve ölümcül lazer yayabilir. Öz farkındalık değil, ama gizemli bir sürücü tarafından kontrol edilir.


PREDATOR CORE


PREDATOR CORE(YIRTICI ÇEKİRDEK)Ölümcül lazerler ve lazer izleme atış yeteneğine sahip, gizemli yaşam deneyimi. Örümcek ve biyokimyasal silahlar, çekirdeğin kendisi arasında kesin bir bağlantı vardır.

Cevap bulunamadı.