alexa
Crysis 2 ( PC )
Crysis 2 oyununda birbirinden güçlü silahlara ve yüksek teknolojiye sahip olan uzaylılar ile karşı karşıya kalarak kıyasıya mücadele edecek ve tüm gücünüzü kullanmak zorunda kalacaksınız.  Zor bir savaşa hazır olun.
256
Başlangıç
İsimsiz Üye
14 Şubat 2015 23:55

Crysis 2 ‘ye başladığınızdan itibaren çok dikkatli bir şekilde oyuna hakim olmalı , karakterlerin seslerini dinleyip onlara göre karar vermelisiniz ve ara videoları geçmeden izlemelisiniz. Bu dediklerim , sırf oyundan zevk almak isterseniz. Öbür türlü bir yararı yok.

Çoğu günümüz oyununda tutorial bölümleri oyuna bütünleşik yapılıyor. Yani ayrı bir  bölümde tutorial yapmak yerine , oyuna başlamışken tutorial yapıyorsunuz.

Tutorial : Bir oyuNun kullanımını kolaylaştırmak amacıyla kullanıcıya sunulan bir eğitim bölümü.

Crysis 2 ‘ye ilk başladığımda , oynanabilirlik olarak zorlanacağımı hissettim. Çünkü youtube ‘dan izlediğim oynanabilirlik (gameplay) videoları oldukça karışıktı. Oyuncular aynı anda birçok tuşa basıyordu. Ancak oyuna girdiğinizde bunun o kadar karışık olmadığını anlıyorsunuz.

Grafikte kalmıştık dimi ? Özellikle ara videolarada çok değinilmiş. Özel efekt ve seslendirmelerin kullanıldığı ara videolar , Türkçe dublaj ve altyazı desteğiyle beraber tadından yenmez oluyor .

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.