alexa
Crysis 2 ( PC )
Crysis 2 oyununda birbirinden güçlü silahlara ve yüksek teknolojiye sahip olan uzaylılar ile karşı karşıya kalarak kıyasıya mücadele edecek ve tüm gücünüzü kullanmak zorunda kalacaksınız.  Zor bir savaşa hazır olun.
230
Grafik
İsimsiz Üye
15 Şubat 2015 00:15

Oyunu  ister Türkçe alt yazılı , ister Dublajlı oynayabilirsiniz.Dublaj kadrosunda çok kaliteli seslendirme sanatçılarının yer aldığını söyleyebilirim. ( Gould için Mehmet Ali Erbil..)

Oyuna ilk başladığımızda bir deniz altı gemisindeyiz. İlk olarak söylemeliyim eğerki donanımı güçlü bir bilgisayarınız yoksa yani minimum ;

  • Intel Core 2 Duo
  • 2 GB Ram
  • 1 GB Paylaşımsız Ekran Kartı
  • 9 GB Sabit Disk ( 10 Olsa iyi )

Yukarıdaki özellikler , minimum olarak sizde yoksa oyunun zevkini çıkaramayacağınızı söylemeliyim. Şahsen bizim bir dizüstü , birde profesyonel masaüstü bilgisayarımız var ve ikisinede oyunu yükledik. Diz üstü bilgisayarda oyun inanılmaz bir şekilde kastı , ancak masaüstünde akıcı bir şekilde oynadık. Hemde oynadığımız dizüstü bilgisayar oldukça profesyonel bir diz üstü bilgisayardı. Sanırım  bilgisayardaki ekran kartı mobil sürüm olduğu için kastı .. Yani diz üstü bilgisayarınızda oynamayı planlıyorsanız , kesinlikle Alienware ‘e ihtiyacınız var. Öbür türlü başka dizüstü bilgisayarlarda kasılacağını söylemek zorundayım.

ALINTIDIR

Gökhan Ç.
19 Haziran 2016 00:11

BU sistem gereksinimleri ile zor. Çok daha iyi bir sistem lazım. Sonuçta Crysis 2'den bahsediyoruz.