alexa
Crysis 3 ( PC )
Oyunda güçlü olabilmek adına birçok farklı tasarım silahı kullanabileceğiniz gibi, uzaylılar ile savaşarak onların en üst düzey güce sahip olan silahlarını ele geçilebilir ve daha da güçlü olabilirsiniz. Tüm bunların dışında Crysis 3 oyununda farklı özelliklere sahip olan ok ve yayları da kullanabilirsiniz.  PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
199
Görevler Ve Eğitim
Salih Y.
20 Aralık 2014 18:02

Oyundaki ana görevlere başlamadan önce, eğitim görevini alıp almayacağınız soruluyor. Daha önce bu seriyi oynayanlar da dahil olmak üzere, herkese bu eğitim görevini almalarını tavsiye ederim. Bu görev sayesinde oyunla ilgili temel bilgiler edinilebilir ve silah ya da ekipman kullanımı, nano elbise özellikleri gibi konulardaki ana işlevleri test edip uygulayabilirsiniz. Bu eğitim görevinin ardından, her biri yaklaşık 40-45 dakika süren yedi ana görev geliyor. İlk görevde Prophet ile Psycho, karanlık ve yağmurlu bir gecede büyük bir gemi içerisinde yollarına devam ederken, sonraki görevlerde ise New York'a ulaşıp CELL askerleri ve yaratıklarla mücadele içerisine giriliyor. Her bir görevde, görevi tamamlamak için zorunlu olan esas amaçların yanı sıra yan (alt) görevler var. Bu yan görevleri tamamlayarak, çeşitli silahların kullanım hakkına sahip olabilir ya da Nanosuit için yükseltim kutuları alabilirsiniz. Sol alt köşedeki harita yardımıyla yan görevlerin konumlarına ulaşılabilir. Bu konuda ayrıca dürbün de faydalı olacaktır.

Oyunun çoklu oyuncu desteği, sekiz değişik mod etrafında diğer oyunculara karşı ya da onlarla birlikte oynama imkanı sunuyor. Bu modlar arasında, artık klasik halini almış olan Deathmatch, Team Deathmatch ya da Assault'ın yanı sıra Crash Site, Hunter, Spears gibi çeşitli amaçlara yönelik modlar bulunmakta. Toplam on iki haritada barındıran çoklu oyuncu desteğinde, VTOL ve Pinger gibi araçları kullanmak da mümkün. İlerleme ve kademe sistemi etrafında, 50 ve "Maksimum" seviyesine kadar aşama aşama çeşitli yetenekler ve silahlar aktif hale geliyor, yani derece artırımlarında yeni unsurlar kullanılabilir hale geliyor. Battlefield ya da Medal of Honor gibi oyunlarda bulunan destek ödülleri Crysis 3'te de mevcut durumda. Bunlar sayesinde, belirli şartlar yerine getirildiğinde uydu saldırısı gibi özellikler başlatılabilmekte.

Crysis 3 duvar kad

Crysis 3 duvar kağıdı

Daha önceden de belirttiğim üzere, oyun Türkçe dil desteğine sahip ve destek sadece menülerle sınırlı değil. Konuşmaların, ara videoların ve oyun için metinlerin tamamı Türkçeye çevrilmiş durumda. Eğer kullanmakta olduğunuz diskte Türkçe seçeneği mevcut değilse, İnternet üzerinden indirilen ses dosyalarının, oyunun kurulu olduğu dizine kopyalanmasının ardından, Türkçe dil desteği aktif hale gelecektir. Sonrasında, oyunu Türkçe olarak oynamaya devam edebilirsiniz. Ayrıca, en alt zorluk seviyesinde oynamanıza rağmen oyunu tamamlamakta sıkıntı yaşarsanız,  bilgisayarınıza indirebileceğiniz ufak araçlar sayesinde sınırsız enerji, ölümsüzlük, görünmezlik gibi oyun içi hileleri uygulayabilirsiniz. Maalesef konsollar için bu destek bulunmamakta.

Cevap bulunamadı.