alexa
Dark Souls 2
Dark Souls serüveni yeni bir hikaye ile oyunculari ile sonunda bulusmus bulunuyor. Ilk haftasinda yüz binden fazla kopya satmasi ile bu yila damgasini vuracak gibi görünüyor. Dark Souls 2 CD Key satin alma isleminden sonra, steam üzerinden aktif ederek indirip oynayabilirsiniz.
340
Karakter Sınıfları !
Ekin G.
3 Mart 2015 02:20
Character Classes (Karakter Sınıfları)
     Oyundaki karakter Dark Souls II'de serinin diğer oyunlarında olduğu gibi büyük önem arz ediyorlar. Bunun sebebi düşmanların hatalarınızı affetmemesi ve size uygun olmayan karakter sınıfları sebebiyle saatlerce belirli düşmanları geçemeyebilecek olmanız.
Eğer yakın dövüş konusunda daha yetenekliyseniz büyücü aldığınız zaman özellikle oyunun başında çok zorlanacağınıza emin olabilirsiniz. Tabi büyücü aldıktan sonra bu karakteri bir yakın dövüşçüye dönüştürebilirsiniz, ama bunu yapmak uzun zamanınızı alacaktır. O nedenle "özellikle" oyunun başında zorlanmamak için seçeceğiniz sınıfı iyi belirlemelisiniz.
 
     Benim size önerim büyücü gibi taktiksel, kurnazca savaşan bir savaşçı sınıf ile oyuna başlamanız. Böylece düşmanlara çok yaklaşmadan işlerini bitirebiliyorsunuz. Oyunun başındaki düşmanlar çok zorlayıcı olmadıklarından yakın dövüşlerde de etkili olabilirsniz.
Sergen B.
9 Mart 2015 14:54
En İyi Sınıf Mage Bence