alexa
Dark Souls 2
Dark Souls serüveni yeni bir hikaye ile oyunculari ile sonunda bulusmus bulunuyor. Ilk haftasinda yüz binden fazla kopya satmasi ile bu yila damgasini vuracak gibi görünüyor. Dark Souls 2 CD Key satin alma isleminden sonra, steam üzerinden aktif ederek indirip oynayabilirsiniz.
243
Nasıl Bir Oyundur Açın Ve Okuyun
ahmet emir t.
14 Aralık 2014 17:47
Dark Souls'un ilk oyununu aranızda kaç kişi bitirdi bilmiyorum veya başlama fırsatına sahip miydiniz, bundan da habersizim ancak çok şey kaçırdığınızı söyleyebilirim. Zira karşılaştığım başarılı senaryolardan biridir ve arşivlenmeyi hak eden nadir oyunlardandır. İş tabii ki senaryoda bitmiyor. Dark Souls'un özellikle PC kontrolleri insanı çileden çıkartıyor, bir de bunun üzerine oyunun kendi zorluğu eklenince, tırnaklarımızı kemirmeye başlıyoruz.

Sürekli zorluktan bahsedince gözünüz korktu değil mi? Merak etmeyin. Bizim gibi oyuna yeni başlayanlara da diğer oyuncuların kendisi yardımcı oluyor. Oyunun ayarlar kısmına tıkladığınızda geçtiğiniz noktalara mesaj bırakabilecek bir özellik açılıyor. Tıpkı Dark Souls 1'deki gibi, ikinci oyunda da aynı şekilde yardım alabiliyor ve tabii ki yardım edebiliyoruz, en azından görüntü ve yazıyla. Onun dışında tek başımıza ruhumuza kavuşmak isteyen bir ölüden farksısız. Doğru okudunuz, Dark Souls'ta kontrol ettiğiniz varlık bir insan değil. İnsan olmaya çalışan bir ölü.
Sergen B.
9 Mart 2015 13:40
Efsane Bir Oyun DarkSouls Oynamayan Yoktur Heralde :)