alexa
Dark Souls 2
Dark Souls serüveni yeni bir hikaye ile oyunculari ile sonunda bulusmus bulunuyor. Ilk haftasinda yüz binden fazla kopya satmasi ile bu yila damgasini vuracak gibi görünüyor. Dark Souls 2 CD Key satin alma isleminden sonra, steam üzerinden aktif ederek indirip oynayabilirsiniz.
664
Cleric ve Nitelikleri
Ekin G.
3 Mart 2015 02:30
Serinin en özel karakter sınıflarından biri olan, büyücüleri yoldan çıkmışlar olarak nitelendiren Cleric yüksek Faith yeteneği sayesinde mucizeler yaratabiliyor. Kendilerini Tanrı'nın hizmetkârı olarak gören bu savaşçılar yakın dövüşlerde çok yetenekli değiller, ama örneğin bazı mucizeler ile kendilerini iyileştirebiliyorlar. Oyunun başında alacağınız iyileştirme yeteneği ile sağlığınızı sürekli yenileyebilirsiniz.
 
     Cleric'in özellikle oyunun ilerleyen bölümlerinde ölümcül bir sınıf olduğundan seriye yeni başlayanlara önermiyoruz; çünkü bu karakteri geliştirene kadar çok zaman harcıyorsunuz ve kesinlikle yakın dövüşlerde dayanıksız bir sınıf. Yine de her usta oyuncu bu sınıfın oyunun ilerleyen bölümlerinde ortaya çıkan ölümcül güçlerini kullanmalı.

Soul level - 14
Vigor - 10
Endurance - 3
Vitality - 8
Attunement - 10
Strength - 11
Dexterity - 5
Adaptability - 4
Intelligence - 4
Faith - 12
Sergen B.
9 Mart 2015 15:26
Namı Değer Şaman <3