alexa
DarkOrbit
Dark Orbit, kullanıcısına uzayın sonsuz boşluğunda rakiplerine karşı üstünlük sağlayarak yenilmez bir noktaya ulaşma şansı sunuyor. DarkOrbit Uridium satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
388
Dark Orbit Kasılma Taktikleri-1
hüseyin h.
18 Mart 2015 06:41
ilk olarak oyuna giriyoruz ve başarıları yapıyoruz başarıları yaptıktan sonra sıra geliyor 200.000 credist biriktirmeye.Credisti biriktirdikten sonra sıra geliyor uridyum biriktirmeye eğer çok oynayabilen varsa günlük 2.000 uridium biriktirse 5 günde 10.000 uridium biriktirir ama ben çok oynayamam diyenler ise günlük 1.000 uridium biriktirse 10 günde 10.000 uridium olur bu arada da uridium biriktirmenin en kolay yolu kutu toplamaktar yani avantaj kutusu.Şimdi 10.000 uridiumumuz var bu uridiumu harcamayaın çünkü ilerde ihtiyacımız olacak şimdi yeni başladığımız için 15 gün premiumumuz var buda bize ücretsiz tamir yapar şümdi o biriktirdiğiniz credistler ile geminize 16.000 credistlik kalkanlardan alın sonra geri kalan credistede geminizde boş olan lazer yerlerine lazer alın bu işlemde bittikten sonra 15 gün boyunca uridium biriktirin illa kutu toplayın demiyorum sonra biriken urdium 15.000 kesinlikle geçmiştir bu 15.000 uridiuma lenov alın ve bu işlemi sürekli tekrar edin ve biriken uridiumlarla lf3 alın geminizi full lf3 yapınca gerisi sizin için kolaydır iyi oyunlar NOT:bu paylaşımımızın devamı gelecektir.
Abdullah Tarık D.
5 Ocak 2016 17:58

Arkadaşım Katılıyorum Bende Öyle Yaptım Ama İlk 15000 Uridium İle İris Almak Daha İyi Oluyor