alexa
DarkOrbit
Dark Orbit, kullanıcısına uzayın sonsuz boşluğunda rakiplerine karşı üstünlük sağlayarak yenilmez bir noktaya ulaşma şansı sunuyor. DarkOrbit Uridium satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
310
Darkorbit eksi şeref(Yeni başlayanlar için)
Erhan Ş.
24 Aralık 2014 18:11
Arkadaşlar herkisin bildigi gibi darkorbitte rütbe hesaplarında şefef puanı 100/1 puan vermektedir.Bilmeyen arkadaşlar için hem eksi şerefte hem eksi rütbede olmamak için bu konuyu açmış bulunmaktayım...
:::Kesinlile bize ait olmayan kargo kutularını çalmıyacagız yada almayacagız.Kargo kutusu ne zaman sarıya dönerse almak serbesttir.Beyaz ve mavi renkte yer alan kutulardan uzak durulmalıdır.
:::Öncelikli olarak fotoda gözüktügü gibi oyun sayfasından ayarlar kısmında yer alan serbest kargo kutularını göster kutucugu her zaman kapalı olmalıdır.Bu sayede bizlere ait olmayan kargo kutularını göremeyecegiz.
::aha sonra Kendi şirketimizin oyuncusuna o size ilk olarak sıkmadıgı sürece sıkmaktan veya kesmekten kaçınılmalıdır.Şayet ilk siz sıkıp keserseniz eksi şeref almanıza sebep olacaktır ki bu eski şeref kesilen sayıya göre katlanarak artacaktır.Ancak kendi şirketimize sıkmamız için bir klana baglı olup karşı klanla savaş yapıldıgında sıkmak serbesttir.

:::Aynı şirket oyuncusunun petini kesmek eksi şeref yemenize sebep olacaktır.Bu sebepten petin kesilmemesinde fayda vardır.Klan savaşı oyuncularına hariç Kesmek serbest.

:::Oyunun esas fikri tamamen düşman şirketler üzerine kuruldugundan dolayı kesilmesi gereken 2 şirket oyuncularının peşinde olmalı ve kesmeliyiz.Kesilen her düşman gemisi rütbe bakımından saglam puan verdigi için gemi rütbeside artacaktır.

:::Eksi rütbeden puanlama listesi fotoda gözüktügü gibi oldugundan dolayı olayın ne derecede önemli olduguna dikkat edilmelidir.

Serdar A.
6 Ocak 2015 14:29
şuan pek fazla takmayın rütbe ve gemi kasmaya siz sadece dost gemilerinizi yani aynı şirket gemileri kesmeyin yeterlidir arkadaşlar