alexa
DarkOrbit
Dark Orbit, kullanıcısına uzayın sonsuz boşluğunda rakiplerine karşı üstünlük sağlayarak yenilmez bir noktaya ulaşma şansı sunuyor. DarkOrbit Uridium satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
415
DarkOrbit Türkiye Şampiyonası başlıyor
eray ö.
2 Mayıs 2015 17:07

Birbirinden iyi takımların kıyasıya mücadelesini içeren DarkOrbit Türkiye Şampiyonası, 2 Mayıs’ta Ankara - 3 Mayıs’ta İstanbul internet kafe elemeleriyle başlıyor!
 


Toplamda 6 Sunucu ve 2 Şehir elemesinden oluşan şampiyona, oldukça zevkli karşılaşmalara evsahipliği yapacak. Her sunucudan 32 takımın yarışacağı bu şampiyonada bir takım 5 asil ve 2 yedek oyuncudan oluşmaktadır.

Ankara ve İstanbul elemelerine katılamayan oyuncular, Server elemelerine katılabilirler, böylece internet olan her yerden takımları ile birlikte savaşabilecekler. Sunucu elemeleri için tarihler;
 
9 Mayıs : TR1 – TR2
16 Mayıs : TR3 – TR4 
23 Mayıs : TR5 – TR6 
30 Mayıs : Sunucu Finalleri
6 Haziran : Türkiye Büyük Finali
 
Oyuncuların büyük ilgi gösterdiği bu şampiyona için özel bir şampiyona haritası tasarlandı ve özel donanımlı gemiler oluşturuldu.  İki düşman klanın birbirlerine karşı vereceği hayatta kalma mücadelesi herkesin nefesini kesecek. Klan liderleri kıyasıya bir savaşın içine ordusunu  sürüklerken karşılaşmaları izlemeye gelen oyuncularda bu muhteşem çarpışmaları izleme keyfinin yanı sıra süpriz hediyeler de kazanacaklar.
 

 
İlk elemelerin ardında finale kalacak olan 2 il şampiyonu takım  ve 6 server şampiyonu takım  BÜYÜK FİNAL’de TÜRKİYE ŞAMPİYONU olmak içi kıyasıya bir mücadeleye girecek. Bu zorlu karşılaşmaların ardından Başarılı olan 3 takımı büyük para ödülleri bekliyor.

1. Olan Takıma toplamda tam 10.000 TL para ödülü!
2. Olan Takıma toplamda tam 5.000 TL para ödülü!
3. Olan Takıma toplamda tam 2.500 TL para ödülü!
 
En güçlü oyuncuların bile zorlanacağı bu büyük organizasyona herkes davetlidir. Turnuvaya şuradan kayıt olabilirsiniz.

İsimsiz Üye
17 Haziran 2015 14:50

Bence Güzel Bir Turnuvaydı Ve Hakeden Kazandı

Abdullah Tarık D.
5 Ocak 2016 17:52

Takımım Olsaydı Katılırdım Ama Takımım Yoktu