alexa
DarkOrbit
Dark Orbit, kullanıcısına uzayın sonsuz boşluğunda rakiplerine karşı üstünlük sağlayarak yenilmez bir noktaya ulaşma şansı sunuyor. DarkOrbit Uridium satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
373
Darkorbit yeni başlayacaklar için tavsiyeler ve tanıtım
Serdar A.
6 Ocak 2015 14:50
DarkOrbit, Bigpoint Games tarafından üretilmiş, web tabanlı bir uzay-aksiyon oyunudur. Oyunun betadan çıkış tarihi 2006'dır. Oyunda size üç adet şirket verilir. Bunlar Dünya, Venüs ve Mars'tır. Üç şirketten birini seçip oyuna başlarsınız.  Amacımız düşman şirket gemilerini yok etmek ve sürekli gelişmektir oyuna yeni başlayacak arkadaşlara tavsiyelerim düzgün bir klan bulun teamspeak3 ve raidcall gibi takım arkadaşlarınızla sohbet edip beraber savaşabiliceğiniz programlar kullanın bu sayede oyunda sıkılmazsınız ve dost edinirsiniz geminizi geliştirmek artık eskisi kadar zor değil darkorbit sürekli yenilikler yapıyor credi cok kolay kasılıyor oyunda bir kaç kişiden yardım ısteyerek lf2 gibi crediyle satılan silah vb. şeyler alın seviyeniz yükseldiğinde pvp(4-1 4-2 4-3) haritalarında kutu toplayın oyunu cok beğenen ve devam edicek arkadaşlara tavsiyem ise VİP(Örneğin patladığın yerde tamir olmak ve portalda tamir olmak ücretsiz. Roket atar hızınız 2 kat artar 5 snde çıkış yaparsınız petinizi ücretsiz tamir etme vb özellikleri vardır.
), İndirim paketi(uridium ile alıcağınız bütün eşyalar %25 indirim) ve Kutu katlayıcı (kutu içeriğini 2 katına çıkarır örn. 100 yerine 200 uridium alıcaksınız) durmaplay'den alabilirsiniz arkadaşlar çok kolay gelişip biran önce savaşmaya başlarsınız iyi oyunlar :)
Cevap bulunamadı.