alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
153
0.33.114926 Tüketim ve Sağlık Sistemi Açıklama
Erhan Ş.
20 Aralık 2014 18:33
Dün sabah saatlerinde gelen güncelleme 0.33.114926 ile sağlık sisteminde bir kaç değişikliğe gidildi , doğal olarak birkaç bug'da oldu şimdi onunla ile ilgili size birkaç bilgi vereceğimBu yukarıda gördüğümüz bizim DayZ Standalone'daki karakterimizin ''Kan - Sağlık - Mide - Su ve Enerji'' (Fotoğraf için Sacriel42'ye teşekkürler - Thanks for this photo Sacriel42)

Öncelik olarak değişen özelliklerden bahsetmek istiyorum , artık fazla su içtiğimizde veya yemek yediğimizde ilk olarak kusuyor sonrasında uyarılar alıyoruz o yüzden fazla midenizi doldurmamaya bakın. Yoksa su ve enerji kaybedersiniz.

Artık iki yeni bildirime sahibiz bunlar Hydrated ve Energised

Aslında bu iki bildirim çok basit ;


(Fotoğraf için Anti (Burak'a) Teşekkürler

Thirsty (Susuzluk) tam tersi Su seviyesinizin dolduğu zaman ise Hydrated durumuna geçersiniz.

Hungry (Açlık) tam tersi açlık seviyesinizin dolduğu zaman ise Energised durumuna geçersiniz.

Şuan için arkadaşlar sağlık sisteminde bir tek bug bulunuyor ve oda sadece şuan için çok yakında bir hotfix gelicek.

Healty - Healing - Stuffed göstergeleri şuan bazen tepkisiz kalabiliyor ama sadece göstergeler , mekanikte herşey düzgün bir biçimde devam ediiyor.
Cevap bulunamadı.