alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
173
day Z Şehirler ve Kasabalar
mesut d.
27 Mart 2015 21:32

Bir kasaba gibi gıda, su, ve ortak mühimmat gibi temel ihtiyaçların önemli bir kaynağıdır. Bu terk edilmiş topluluklar Chernarus her sektörde bulunabilir ve birbirinden boyut ve mesafe değişebilir. Küçük kasabalar, genellikle az on lootable alanlar var ve hemen hemen hiçbir iyi ganimet (içerirler Bor , Olsha büyük şehirler (seçim için çok daha fazla var ise) Novy Sobor , BALOTA ). zombi nüfus .... ve oyuncu faiz büyük, kasaba büyük.

Gibi bir şehir, ZELENGORS ve CHERNOGORS , böyle bir süpermarket, hastane gibi ilgi özel yerleri, askeri çadır, ve daha fazlasını içerir. Gibi, bu unutulmuş ütopyaların oyunun en yüksek insan ticareti alanlardır. Yeni oyuncular nihai ölümü bazen, orada kıyı kentleri ve girişim yakın spawn olabilir. Eğer düşman haydutlar ve zombi bir kalabalık önleyebilirsiniz eğer senin çok değerli. Unutmayın: Bir kentin içinde seyahat ederken, çevresi çok dikkatli olun.

Cevap bulunamadı.