alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
180
DayZ ' de Heli Crash Bulma Rehberi (Resimli)
Erhan Ş.
20 Aralık 2014 17:54
Arkadaşlar bunu paylaşmamın nedeni forumda olmadığım süre boyunca bana gelen ''Heli Crash bulamıyorum, yardım eder misin ? '' gibi gelen mesajlardır. 

Öncelikle ;

1) iZurvive yada iZurvive.com 

Bu iZurvive dediğim site veya uyguluma yada hangisini kullanırsanız artık oyunda ki herşeyin spawn olduğu veya bulunduğu yerleri göstermekte. Bir ara Heli Crash' e deli gibi kafayı taktığımdan dolayı bu haritanın Heli Crash spawnlarını neredeyse ezberlemiştim ve sonunda haritanın en yoğun neresine düştüğünü saptamıştım.

Yukarıdada görüldüğü üzere burası benim Heli Crash cennetim diyebiliriz   hatta öyle ki yanyana 2 Heli Crash bulmuşluğum var burada.

Bunun dışında biz artık Heli Crash bulduk bize Tent lazım diyen arkadaşlarım içinde bir çözüm yolum var:

Bu gösterdiğim kısım sadece Pogorovke ' ya has bir durum değil.   Sadece Pogorevka'nın neresinde çadır bulurum ben derseniz diye küçük bir bilgi vermiş olayım dedim.

Dipnot: dayzDB haritasında bakıldığında haritanın her yerinde bu yeşil noktalardan görebilirsiniz. Yeşil noktaya tıkladığınızda içinde ki loot'un neler olduğunu söyler. Resimde gösterdiğim yeşil noktaya tıkladığınızda loot listesinin en altında Tent' i görebilirsiniz

Sanırım rehber yapmayı beceremedim ama en azından umarım bir kaç kişiye yardımım dokunmuştur. 
Herkese iyi forumlar
  grinwink
Cevap bulunamadı.