alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
111
DayZ, 3 Milyona Ulaştı !
Kerem Ç.
25 Ocak 2015 02:37
İYİKİ VARSIN DURMAPLAY İNDİRİMLERİN ÜRÜNLER ŞAHANE (https://www.durmaplay.com/oyun/dayz/satin-al/steam-cd-key)

Zamanında bir Arma 2 modu olarak hayata merhaba diyen DayZ kendi oyununa kavuştu ve erken erişimdeyken bile oyuncuların akımına uğruyor.

Oyunun yaratıcısı Dean Hall’un erken erişimin başlangıcında DayZ'nin daha çok eksiği olduğunu ve bu yüzden oyunu almak için acele etmememizi söylemesine rağmen bu açıklamalar oyuncuları DayZ’yi almaktan alıkoymuyor. Hatta resmi açıklamaya göre oyun daha çıkmadan 3 milyon satmayı başardı.

Yapımcılardan David Durak yeni açıklamalarıyla oyunculara teşekkür etti. “Üç milyon oyuncunun her birine DayZ’de bizlere katıldıkları için teşekkür etmek istiyoruz. DayZ’nin zombili hayatta kalma açık dünya oyunlarının en iyisi olmasına yardım ettiniz.” Satış rakamına da değinen Durak, “Harika bir başarıya ulaştık. Bu güzel gelişmeden sonra sizlerle önceki yılın büyük bölümünde uğraştığımız hackler için çözüm, optimizasyon geliştirmeleri gibi detayları paylaşacağımızı söylemekten mutluluk duyuyoruz,” dedi.

Artmaya da Devam Ediyor
Sergen B.
19 Şubat 2015 11:15
Çok Güzel Hızla Büyüyoruz