alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
232
DayZ NW Airport PvP Rehberi
Erhan Ş.
20 Aralık 2014 20:55

Evet arkadaşlar, DayZ deki zamanımın çoğu NW Airport'ta geçti. Tek dostum Mosin ile onlarca Bandit avladım. Size NW Airport ta nasıl hayatta kalındığından bahsetmek istiyorum.

Öncelikle NW Airport hayatta kalmanız için gereken her şeyi barındıran bir yer. Ne aradıysam bulabildim burada. Yemekten tutun Epinephrine' e kadar her şeyi. Özellikle de silahlar ve mermiler. Bir süre sonra bulduğum silahlara bakmamaya bile başladım. Yani anlayacağınız NW Airport çok bereketli bir yer. Tabi ki bu kadar item bulunduran bir yer bir sürü oyuncuyu kendine çeker. Yani NW Airport  
aynı zamanda çok da tehlikeli bir yer. Şimdi gelelim hayatta kalmanız için gerekenleri aşama aşama anlatıyorum:

Burada hayatta kalmanın ilk kuralı bir silah sahibi olmaktır. Silahlar Airport'taki askeri binaların içinde, gözlem kulesinde büyük hangarların içinde rahatlıkla bulunabilir. Mermilere gelirsek, mermiler o kadar çok ve çeşitli ki bulmak konusunda sıkıntı çekilmiyor.

İkinci aşama ise her zaman için dikkatli ve gözden uzak olmak. Bunu başarmak kolay bir şey değil. Sizi avlamak için bekleyen Sniper'lar varken en ufak bir hata canınıza mal olabilir. Örneğin zombilerin sizi kovalamsına izin vermek bir intihardır. Sniper sizi görmese bile zombilerin bağırmalarını veya koşuşturmalarını farkedip sizi avlayabilir. Bu gibi durumlara dikkat etmek gerekiyor.

İlk iki aşamayı tamamladığınız zaman bu aşama çocuk oyuncağı. Pusuda duran Sniper'ları onlardan önce farkedip öldürmelisiniz. Aksi takdirde bir süre sonra zaten sizi farkedecektir. Sonra isterseniz onlardan aldığınız Sniper'larla avcılık oynayabilirsiniz...

Umarım faydalı olmuştur. Bu stateji ile full gear olmanız çok kolay. İyi oyunlar...
Cevap bulunamadı.