alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
114
Dayz|| Parlak Bir Fikir :)
Erhan Ş.
25 Aralık 2014 18:04
Arkadaşlar benim önerim şu:

Oyuna bisiklet getirilmesi.Pardon çok sade oldu 2 tarz bisiklet getirilmesi.İlki normal bicycle.İkincisi ise mountain bicycle.
Yani normal ve dağ bisikleti.Normal bisiklet köylerde kasabalarda vs. bulunsun,fakat Dağ bisikleti sadece belirli yerlerde bulunsun.
Normal bisikleti sadece yollarda kullanabilelim fakat dağ bisikleti hem yol hem arazi için uygun olsun.Lastikler için lootlayabileceğimiz yamalar olsun.Yama derken oyun yaması değil hava kaçırıyosa yama yaparsınız ya o.Bu fikir sayesinde şehirler arası ulaşımın en az 3 kat hızlanacağını garanti ederim.Fakat bu fikir için eşyaların serverda stabil kalması gerekmeli yani bisikleti koydun kenara servera reset geli halaa orda durmalı.Stabil olmalı yani.Benim fikrim budur arkadaşlar bunun sayesinde oyun yürüyüş simülatörü olmaktan çıkacak.Hem benzin sıkıntısı yok hemde ses sıkıntısı yok.(Ses çıkarmamalı çok)Aynı zamanda çarpınca felan şu anda oyunda olan fakat hiçbir işe yaramayan ingiliz anahtarlarını kullanarak bisikleti tamir edebilmeliyiz.

Benim fikrim bu düşüncelerinizi yazarsanız mutlu olurum...(Beğenirseniz + verin ki konu üstlere çıksın)
Cevap bulunamadı.