alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
122
DayZ Rehber
Hakan S.
19 Aralık 2014 17:31
Çok mu loot yaptınız,emekleriniz boşa gitsin istemiyormusunuz ? O zaman bu rehber işinize yarayacaktır 

bugün sizlerle güvenli olan ve olmayan alanları paylaşacağım.

ilk önce daha full item olduğunuz zaman yada elinizde kullanmayı bildiğiniz bir silah varsa ve yemek ile içeceğiniz varsa sizi evlerden lootlanmaya bağlayan birşey yok demektir.Tabi bu sizin seçiminize kalmış evlerden gene silah modifiyesi(dürbün süngü) vs. toplamak istiyorsanız siz bilirsiniz  fakat bu donanımlara eriştikten sonra pvp ortamına açıksınız demektir çünkü onlar her yerde. kimmi ?
bu bir zombi değil bu bir keskin nişancı çünkü keskin nişancılar mermilerinin fresh spawna gitmesine izin vermezler sizin çok fazla itemınız olduğu için size sıkarlar ve itemlerınızı alırlar.Buna izin vermek istemiyorsanız yüksek binaların en tepesinde uzun süre kalmayın.Şehirlerde gezerken yollardan değil bahçelerden gezin ve en önemlisi buglu yerlere dikkat edin bazen durduk yere ölebiliyorsunuz  

daha iyi lootlanmak için pvplere katılın fakat dikkat edinki sakın berezinoya bodoslama girmeyin çünkü pvp lerin çoğu oradadır iyi lootlanmak istiyorsanız elinize mosin alın ve gelen geçeni indirin. dahada önemlisi öldürür öldürmez öldürdüğünüz hedefi kontrole gitmeyin sizde vurulursunuz ortalık tenhalaşınca gidin. unutmayın pvp istiyorsanız 40 lık serverlara girin.

iyi günler iyi lootlar
Cevap bulunamadı.