alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
143
DayZ Show BOW
Hakan S.
19 Aralık 2014 18:40
Merhaba arkadaşlar.Bugün sizlere Improvised AshWood Short Bow'utanıtacağım.Hemen başlayalım:

1->Crafting:Imrpovised AshWood Bow Oyunda Spawn olmuyor.Bunu bizim Craft Etmemiz gerekli.
Crafting İçin Gerekenler:1xAshWood Stick ve 1x Rope. 
Ropeyi(İp) Ashwood Stick'in üzerine sürüklüyoruz VeCraft Improvised Short Bow'u Seçiyoruz.Diğer seçenek ise olta yapımıyla ilgili.

2->Composite Arrows:Composite Arrows,Yayımızın kullanacağı oklardır.Bunlar Craft edilemez. Spawn Olurlar.Aynı zamanda bu OklarCrossbowdaKULANILAMAZ.

3->Kullanımı:Sağ klikle çekip sol klikle atıyoruz.Ben denemedim ama deneyen arkadaşlar varsa söylerseniz sevinirim.Çünkü denemedim de 

Önemi Not:Ashwood Sticki spawnpointlerde de bulabilirsiniz fakat nadir bir olasılıkla.Ama ağaç keserek normal olsalıklıa bulabilirsiniz.Bunun için ince ve beyaz ağaçları kesin.

IMPROVISED ASHWOOD SHORT BOW BİLGİLERİ:

Kapladığı Slot: 6x2

Kullandığı Mermi:Composite Arrows

Aldığı Mermi: 1

HASAR:

Kafadan Vuruşlar:20000

Vücuttan Vuruşlarda:200

Hasar(Kan):-200

Hasar(Sağlık):-100

Kanatma Şansı:%200
------------------------

Atış Modu:Tekli

Etkili Olduğu Alan:Bilinmiyor

Atış Hızı:Yok

Sekme:Yok

Ses:Çok Az

Zeroing:Bilinmiyor

Arkadaşlar Resim Koymayı Bilemediğimden Dolayı Koyamadım.Umarım Beğenmişsinizdir.Yararlı Olduysam Ne Mutlu Bana.Hatalarımı yorumlara Yazın.Bu Arada Nsıl Resim Koyulduğunu anlatırsanız Sevinirim.İyi günler İyi Oyunlar 
Cevap bulunamadı.