alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
138
DayZ Standalone Sohbet Tadında Hayatta Kalma ve Çözüm Rehberi
Erhan Ş.
20 Aralık 2014 22:18

Balota airstrip sınırları içinde kışlalardaki yatakların altında dahi loot vardır.

balota tabelas

Buralardan genellikle ağır ve hafif silahlar, baltalar, mermiler, askeri kıyafetler, silah eklentileri çıkar.

balota airstrip

Yeşil çizgi boyunca içeri girilebilen her yapıda loot mevcuttur.

Balota çok işlek bir yerdir. Buralarda gezerken dikkatli olmanız iyi olur.

AIRFIELD REHBERİ

Airfield haritanın ortasındaki büyük bir havalimanıdır. İçinde balota airstrip’in yaklaşık 5 katı yağmalanacak yer vardır.

Northwest-Airfield_Aerial-North_DayZ-Wiki

Kuleden tutun çadırlara kadar her yerden silahaskeri giysi ve benzeri eşyalar çıkar.

airfield

Buraya ulaşmak için chernarus haritasından yardım alırsanız daha rahat gidersiniz.

” HİÇBİR ŞEY BULAMADIM, NE YAPMALIYIM? ”
Çoğu yerde bir şey bulamadıysanız ve çoğu evin kapıları açıksa yapmanız gereken başka bir sunucuya geçmek. Yalnız bunu ha bire yaparsanız cool down süresi etkili olacaktır. Bu 260 saniyedir ve bazı durumlarda sıkıntı yaratabilir.
” BAYILDIM, ŞİMDİ NE OLACAK? ”
Bayıldıysanız , birinin size serum, epinefrin vermesi veya sargı yapması veya defibrilatör kullanması gerekmektedir.

defibrilatr epinefrin

Bayıldıktan sonra sunucudan çıkarsanız veya respawn derseniz karakteriniz sıfırlanacaktır. Kısacası bayılmamaya özen gösterin. Bayılmamak için de hasta olmayınvurulmayınzehirli yiyecekler yemeyin.

Cevap bulunamadı.