alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
126
DayZ Standalone Sohbet Tadında Hayatta Kalma ve Çözüm Rehberi
Erhan Ş.
20 Aralık 2014 22:11

kr tabeltleri

YİYECEK ve İÇECEK REHBERİ
İçecek ve yiyecekleri klozet dahil her yerde bulabilirsiniz. Tabi market raflarına benzer yerlerde çoğunluktadır. Genellikle aşağıdaki yerlerde daha çok bulunur.

MARKET MARKET  MARKET DII

Bulduğunuz mataraları ve su şişelerini atmamaya çalışın, onları su birikintilerinden ,  fps modunda su birikintisinin kıyısına gelerek Mouse Wheel ile fill diyerek – doldurabilirsiniz.  Ayrıca kuyulardan da su içebilirsiniz ve şişelerinizi doldurabilirsiniz.

tlaimat

Fakat içtiğiniz her su temiz olmayabilir bu yüzden su temizleyici tabletleri kullanırsanız sağlığınız için daha iyi olur.

SU temizleme

Bulduğunuz konserveleri testeretornavidabaltabıçak gibi eşyalarla açabilirsiniz fakat bir miktarı yere dökülebilir. Can opener ile ise kayıp vermeden açabilirsiniz.  Prinç konflenks gibi yiyecekler sizi daha tok tutacaktır, fakat bu tür yiyecekler susamanızı hızlandıracaktır.

Konserve ama

Ayrıca yiyeceğiniz yemekleri dezenfektan spreyi ile temizlerseniz hasta olma riskiniz azalır.

dezenfektan

TEKSTİL ( GİYSİ, AYAKKABI, ŞAPKA, YELEK ) REHBERİ
Giysi, ayakkabı, şapka, çelik yelek, çanta gibi aklınıza gelebilecek her türlü tekstil ürünü her yerde karşınıza çıkabilir. Giysileri, çantaları ve çelik yelekleri almaya özen gösterin çünkü bunlar size eşya koymak için daha çok yer kazandıracaktır.  Bu tür eşyalar Cherno,Balota Air Strip, Airfield ve  Electro‘ da daha rahat bulunabilirler.

Cevap bulunamadı.