alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
214
DayZ Standalone V3S Araç Benzin Doldurma Rehberi
Erhan Ş.
20 Aralık 2014 15:47
DayZ Standalone'nin yeni eklenen aracı olan V3S'nin benzinin nasıl doldulacağına ait bir rehber hazırladım.İlk olarak benzinini dolduracak bir araç bulmanız gerekiyor , bu yüzden aşağıdaki haritayı kullanarak VS3 aracınızı bulabilirsiniz. VS3 araç her sunucuda 20 adet spawn oluyor. Bulması kolay fakat bu zor da olabilir çünkü diğer tüm oyuncular da ona sahip olmak istiyor o yüzden biraz hızlı olmak gerek.Aracınızın benzini bittiğini gösterge panellerinden anlayabilirsiniz. Yarı yolda kaldınız ne yapacaksınız ?. Eğer yanınızda bir ''Gasoline Canister'' yani bir benzin bidonunuz varsa şanslısınız çünkü bir benzinlik bulmanız yeterli ama ya yoksa ? işte o zaman size endüstriyel alanlara yol gözüktü demektir. Buyrunuz Gasoline Canister


(Resimleri büyütmek için tıklayın)

Aracınız altınızda benzin bidonu elinizde benzin az kalmış halde kendinizi benzinliğe atarsanız bu sizin en şanslı haliniz demektir. Yapmanız gereken araçtan inip elinize benzin bidonunu alıp pompaya gidip ''Fill Canister'' demek olacaktır.

(Resimleri büyütmek için tıklayın)

Bidonu doldurduktan sonra işimiz neredeyse bitti sayılır şimdi sadece bidonu araca aktarmak kaldı bunun için ise araca yaklaşıp ''Refuel'' demek yeterli olacak. Şimdi aracınızı sürmeye devam edebilirsiniz.

Başka bir rehberde görüşmek üzere hayatta kalın !

Hazırlayan : Erhan Şimşek lütfen alıntı yapmayınız 

Cevap bulunamadı.