alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
139
DayZ Türkiye'den bir mesaj
Serhat Ç.
20 Aralık 2014 21:35
DayZ Türkiye'den bir mesaj

2013 bitti, sıra 2014'te
DayZ’ye gönül vermiş tüm oyunculara merhabalar,

Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2014 yılına oyun dünyasını her yönüyle alt üst etmiş ArmA 2: DayZ Mod’un bağımsız oyun hali olan DayZ Standalone ile giriş yapıyoruz. Yeni oyun bir çok özelliğin yanı sıra oynanış dinamiklerinin geliştirilmesiyle karşımıza çıkmış bulunuyor. Şu sıralar Early Access olarak oynadığımız oyun yeni yıl ile birlikte tam sürüme geçecek ve tüm oyuncuları yeni maceralara sürükleyecek.Topluluk yöneticileri olarak 2014 yılını kendi açımızdan bir sınav olarak görüyoruz. Bu dönemde canlı yayınlara ağırlık vereceğiz. Bu sebeple üst düzey oyuncu bilgisayarlarını toplama aşamasına geldik. Bundan böyle tüm üyelerimizle canlı yayın üzerinden interaktif olarak oyun oynayacağız. DayZ ile ilgili son dakika gelişmeleri, haberler, videolar, çözümler ve rehberlerle karşınızda olmaya devam edeceğiz. Sitemiz ve forum sayfamızda aynı şekilde gelişimini sürdürüyor.

Bu noktada bizi takip eden üyelerimizden ricamız desteklerini sürdürmeleri yönünde olacak. DayZ Standalone çıkışıyla birlikte Dean “Rocket” Hall’ın açıklamaları topluluklara verilen önemin artarak devam edeceği yönünde oldu. Bizde çalışma tempomuzu en yüksek seviyede tutarak topluluğumuzun artık bir resmiyet kazanması için uğraşacağız. Şimdiden yanımızda olan tüm oyuncu arkadaşlarımıza saygılarımızı sunuyoruz. Mutlu yıllar diliyoruz.
Cevap bulunamadı.