alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
244
DayZ:StandAlone Nasıl M4 Bulurum?
Erhan Ş.
20 Aralık 2014 18:04
Merhaba arkadaşlar.Bugün sizlerle yepyeni bir soruyu cevaplayacağız.Sıkça sorulan 'M4A1'i nerelerden bulurum?' Sorusunu cevaplayacağım.2 şekilde M4 Elde edebilirsiniz.

1-PvP'lerde M4'lü adamları Öldürerek.

2-HeliCrash'ları Arayarak.

Bana Soracak Olursanız ben PvP'ye girerek bulmanızı tavsiye ederim.Çünkü HeliCrash'ların halen düzgün bir spawnpointi bulunmamakla beraber genellikle Balota,Kamarova,Krastoanav(Burada Çok Nadir.),Vybor'n altındaki Military Base,Zelenegorsk,kısacası Askeri bölgelerin yakınlarındaki açık alanlarda,Askeri Airfield'lerde(Balota ve Vybor[*bkz Neden Vybor dedim çünkü oranın üstünde de bir askeri havaalanı bulunmakta.]),Askeri üslerin yakınlarındaki şehirlerde(Bu olasılık Binde bir gibi bişey ) HeliCrash bulabilirsiniz.

Örneğin bana bikere Balota Airfield'de Havaalanının ortasında HeliCrash çıkmıştı.M4 parçaları ve Mermileri ile doluydu.

Ama her HeliCrashtan da M4 çıkmayabiliyo.Bazılarından dediğim gibi mermi ve parçaları çıkabiliyor.Hatta Kıyafet ve yiyecek te çıkabilmekte.

Ama PvP bana daha kolay geliyor derseniz size öncelikle bir SKS lazım.Çünkü M4 kullanan arkadaşlar genellikle Evlere ve yakn dövüş yapabilecekleri yerlere saklanıyorlar.Yani Mosininiz varsa siz maça 1-0 geriden başladınız bile.Ama ben iyi hedef alırım derseniz mosinle tek atışta bile alırsınız M4'lü arkadaşı.Ve bir de takım arkadaş gerekiyor size.Çünkü herzaman 2 kişi 1 kişiden üstündür.Mesela M4'lü bir adamla çatışmaya girdiniz,Sizinde merminiz bitti.Hemen arkadaşınız sizin yerinizi dolduracak ve siz mermi değiştireceksiniz.Yani PvP'lerde takım oyunu önemlidir.

Evet arkadaşlar,umarım size yardımcı olabilmişimdir.Beğendiyseniz Ne Mutlu Bana.Hatalarımı yorumlarda düzeltin.
Cevap bulunamadı.