alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
135
Fikir önerisi | "Ben burdayım"belirteci
Erhan Ş.
21 Aralık 2014 10:18
Öncelikle bir  çoğumuz biliyor ki standalon'da arma moduna göre navigasyon olayı bir nebze daha zor bu büyük ihtimalle profesyonelleriniz için önemsiz bişeydir artık ama bence şöyle bişey olmalı 

Öncelikle biz oyunu oynuyan insanlar Cheno'yu bilmiyoruz ama kullandığımız karakterler az çok biliyor ve oyunda haritalar var bence bir harita bulup ona bakarken karakterin bulunduğumuz bölgenin etrafını bi daire içine alması lazım bu çok kesin olmak zorunda değil mesela bi şehirde veya kasabadaysak oranın çevresini veya yol arasındaysak ona göre daire içine alabilir  

Hem daha yararlı olucağını düşünüyorum hemde gerçekciliği bozmaz  buda el çabukluğu ile yaptığım bi örnek ( not Dayz'e girip oradaki mapa ss çekmeye üşendim) 

Cevap bulunamadı.