alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
148
M4A1
Erhan Ş.
21 Aralık 2014 15:01


M4A1 Chernarus haritası boyunca askeri yapı ve binalarda bulabileceğiniz DayZ'nin en etkili yakın ve orta mesafeli silahıdır. 5,56x45mm ölçülerindeki kartuşu kullanır.
Üzerindeki standart stock ve handguard ile inanılmaz derecede sapma ve sekme oranı olan bir silahtır. Karşılaştırma yapmamız gerekirse, DayZ'de mevcut olan ancak henüz oyuna eklenmemiş M1014 Shotgun silahından 4 kat daha fazla dağılım oranı vardır. Bu, kullanıcıların Mapgul parçaları, bipod gibi eklentileri silaha kurana kadar, diğer oyuncu ve zombileri vurmak için çok yakın mesafelere yaklaşması gerektiği anlamına gelir. M4 Carbine ailesi M16 serisinin bir düşük versiyonu olan Eugune Stoner tarafından tasarlanmıştır. M4A1 %80 oranında M16A2'nin parçalarını kullanan daha kısa ve daha hafif bir versiyonudur.

Cevap bulunamadı.