alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
190
Nasıl Bandit Olunur (Rehber) ?
Erhan Ş.
20 Aralık 2014 20:37
Evet arkadaşlar yeni bir rehberle karşınızdayım bu seferki konumuz nasıl bandit olunur. (Şunuda bilin eğer bandit olacaksanız ben banditleri avlamayı çok severim   ne o öyle gördüğün anda vurmak ayıptır insan bi hal hatır sorar  D )
1.ADIM:Havaalanına gidin evet nedenide belli akm ekipman ve mermi bulmak için.
2.ADIM:Hunting backpack edinin çünkü hunting backpack size çok güzel bir kamuflaj sağlıyor.
3.ADIM:Asker kaskı yerine yeşil bandana takın çünkü yeşil bandana hem daha iyi kamuflaj sağlıyor hemde daha iyi bir dış görünüş yaratıyor.
4.ADIM:Çantanıza silme mermi doldurun ve yanınıza 1 dolu matara ve 1 pirinç alın yemeğe çok ihtiyacınız olmayacak adamlardan alacaksınız zaten.
5.ADIM:Burada 2 seçeneğiniz var ya AKM alıp sokaklarda çatışacaksınız yada Mosin ile LRS (Long Range Scope) alıp çantanıza 1 tane oyuna yeni gelen MP5 ile 3-4 şarjörünü koyacaksınız bence 2. seçenek daha avantajlı.
6.ADIM:Baya bi tıbbi malzeme alın yanınıza.
7.ADIM:Çatışmalara girmeden önce adamı 10 saniiye gözleyin eğer yanına hala biri gelmediyse süpriz bir saldırı ile yara almadan tek mermi ile indirebilirsiniz.
8.ADIM:Yanınıza çuval ve kelepçe alın çünkü adamları kelepçeleyip kafasına çuval geçimek eğlenceli oluyor D
Benden bu kadar size iyi günler
Cevap bulunamadı.