alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
291
Oyunnun Genel İpuçları 2
mesut d.
28 Mart 2015 20:06

Kalmak için şarttır hidrate . Spawn üzerine Birincil amacı doldurulabilir güvenli olan su , bir kap ya Su Şişe veyaCanteen . Onlar mousewheel bağlam menüsü ile dolum önce elinizde olması gerekir. Böyle pompa ya da bir şey üzerinde eğilimli olması gerekmez. Temelde su kaynağına su kaynağından hareket, eski haritası hala kuyuları için oldukça doğru, ama yenileri de vardır. Bir alamayan Enfeksiyon pompaları bir kantin dolumu gelen. Içme veya yemek yaparken, sizin karakter o / o tam bir mide var diyor kadar içme / yeme tutmak önemlidir. susuzluk / açlık% 20 memnuniyet aştı zaman envanter göstergesi sadece kaybolur. Mantıken, bu senin karakterin açlık / susuzluk tatmin olmuştur belirtmek istiyorum, ama sahip değil. senin susuzluğunu doldurmak için en kolay yolu sürekli su pompaları "F" (varsayılan) tuşuna basarak içme gereğidir. Bu enfeksiyon / hastalık riski var, ve onlar dan bol su içmeye kolaydır.

2: dışarı çıkan bir dostum ile iseniz dehidrasyon muhtemelen ve açlık , bir yönetebilirsiniz Tuzlu Çanta geri onu uyandırmak için. Bir Epi-Pen de bu amaç için çalışacak.

3: akışkanların bir çanta yönetmek olması için Kan Çanta veya Tuzlu Çanta , sana ya bir ihtiyaç şırınga ve bir Su Şişe veya IV Başlat kiti . Bunlar en yaygın bulunan İlkyardım Setleribazen oteller ve evler hastanelerde, ve. IV kiti yönetmek istediğiniz çanta kullanılması gerekir (bunu varsa bazı çantalar onlarla birlikte gelmek, o açık olacak). Bir şırınga ile bir çanta sıvıları Çizim denenmemiş olduğunu.

4: şişe bulabilirsiniz Dezenfektan Sprey genel windex gibi sprey şişeleri gibi görünür. Şimdiye kadar bu çoğunlukla konut alanlarında bulunmuştur. Muhtemelen bunu içerseniz ne olur hayal edebiliyorum, onları toplayıp yerine onları içmek için değil dikkatli olun. Bu paçavra ya da bir şey bunları uygulamak için görünmüyor (ya da bağlam almak için doğru tutma combo yapmadım) ama onu bandajlama önce onunla bir arkadaş sprey. Bu paçavra gelen ortak enfeksiyonlar nasıl bilinmemektedir, ancak virüslü bir yara ya da zaten bir susuzluk hata ya dışarı geçen raporlar vardır, bu yüzden muhtemelen zaman zaman olur.

5: Kan Çanta boş geliyor, bunu yönetmek için doldurmak için birinden kan çizmek gerekir. Şu anda ölü kan çizebilirsiniz Dul ancak bu işler ne kadar bilinmeyen ya da bunu yapmak için güvenli bir yol olup olmadığını. Kan transfüzyonu güvenliği emin anda, muhtemelen bir enfeksiyon riski vardır. Kan türleri Kan Testi Kiti kullanarak kan türünü sınamak sağlamak, oyun bulunmaktadır. Güvenli oynayın ve bir arkadaşım kendiniz için kullanmak çanta için kendi kanını almak var, sonra sonra kurtarmak için yemek yemek.

6: Bir Medkit bulursanız, içeriğini kontrol edin. Tutulabilir kapların içeriği hemen altında görünür envanter ekranında kabı dedi. Boş ve dolu bulunmuş, tam olanlar gibi bandaj, IV kitleri, bir Epi-Pen, morfin şırınga, kan torbası seti ve arıtma hapları gibi şeyler var.

7: Su arıtma tabletleri çalışmayabilir; haplar sadece birden fazla kullanım demek gerekir birden hapları vardır çünkü olmamalı hiçbir mesajın, birlikte kaybolur.

8: Portatif Gaz ocağı veriyor yemek . Eğer bir tane var ve nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız, bir bulmalıyız Bütan mavi kutu daha sonra soba kendisini damla, (onlar küçük, orta ve büyük gelir) ve bir silah gibi ocakta bırakın Senin gibi zemin ondan kurtulmak konum ve bunu baktığınızda bir bağlam menüsü aracılığıyla ışık olabilir. Gaz lambaları aynı şekilde çalışır.

Cevap bulunamadı.