alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
136
Sunucu Rehberi
Salih Y.
20 Aralık 2014 20:49
Evet arkadaşlar yeni bir rehberle daha karşınızdayım. Bu rehberimde sizlere sunucular ve sunucuları kapsayan konular ile ilgili bilgiler vereceğim.

YEPYENİ BİR ÖZELLİK

İlk olarak DayZ Standalone'nin yeni bir özelliğinden daha bahsetmek istiyorum. Oyuna ilk girdiğinizde bir sunucuda girip oynamışsanız bir sonraki girişte "Play" tuşuna bastığınızda en son oynadığınız sunucuya giriş yapıyorsunuz. Gayet kullanışlı bir özellik bence. Başka bir sunucuda oynamak için ise "Change server" butonuna tıklamanız yeterli.

SUNUCULAR

"Change server" butonuna tıkladığınız zaman karşınıza DayZ Standalone'u oynayabileceğiniz birçok sunucu geliyor. Maalesef şuan için bir Türk sunucu mevcut değil. Umarım yakın bir zamanda Türk sunucusu açılır. Hatta DayZFan'a bu isteğimi (daha doğrusu isteklerimizi) şimdiden ileteyim. Yakın bir zamanda sizden bir Türk sunucu bekliyoruz.

Sunucular için filtrelerde mevcut. İsterseniz gecikmesi (ping) düşük olan sunuculara giriş yapabilir, isterseniz az oyuncu olan sunucularda oynayabilir, aksiyon istiyorum ben diyenlerdenseniz oyuncuların bol olduğu bir sunucuya giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca sunucunun ismine göre arama yapabilir, maksimum ping seviyesini ayarlayabilir, sunucuda olan minimum veya maksimum oyuncu sayısını belirleyebilirsiniz.

"Favorite" kısmında favorilere eklediğiniz sunucuları görebilirsiniz.

"History" kısmında önceden oynadığınız sunucuları görebilirsiniz
Cevap bulunamadı.