alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
489
Survival Taktikleri 2
mesut d.
29 Mart 2015 16:02

Diğer oyuncularla etkileşimler Dayz temel çatışma ve meydan okuma sağlamak. İnsan doğası nadiren bu kadar açık bir şekilde oyunda gösterilmiştir. Aşağıdaki fikirler yararlı olabilir sorun için arayan değil varsayarsak:

  • Henüz tespit edilmiş değil varsa, temas ya da seçim var. Ne yapmaya karar oyun sizin ruh, risk kaçınma, ve tarzına bağlıdır. Oyuncular tahmin edilemez ve yapım temas son derece riskli olabilir farkında olun. Ancak aynı zamanda son derece ödüllendirici olabilir, bu yüzden deneme için çok korkmayın.
  • Eğer fark varsa, seçenekleriniz daha sınırlıdır. Sen "DOSTU!" VOIP olabilir Onlara onlar karşılık umut, ya da geri çekilme ve. (Onlara bunu işaret değil) silahını düşürülmesi için iyi niyetlerini göstermek için bir yoludur. Bazı oyuncular da dalga veya teslim göstermek için iki elinizi kaldırın. Bazen bir güç gösterisi, diğer oyuncudan daha iyi dişli olduğunu varsayarak onlara silahını doğrultarak ve sadece ihtiyacınız tetiğe en kötü durum senaryosunda, herhangi bir agresif hareket istenmeyen kan dökülmesini önleyebilir yapmak değil onları uyarı, yardımcı olabilir. Ne yapmaya karar ne olursa olsun, uyarı ve olası sorun için hazırlıklı olun.
  • Konuşmak için emin olun. Veya metin sohbet: sesli anahtarı (Caps Lock varsayılan) kullanın (varsayılan: /), ve hatta aksi dost oyuncular onlara cevap yoksa düşman olduğunu varsayıyorum çünkü önemlidir. Bu da size "insanileştirmek" yardım ve bazı potansiyel düşmanlar duraklama verebilir.
  • Hiçbir yanıtı alırsınız, ya da ateş ediliyor, hatta daha az seçenek var. Dişli ve mizaç bağlı olarak önceden emptively saldırı, savunma, ya da geri çekilme ya karar verebilir. DayZ topluluk cinayet veya eşkıyalık olarak kendini savunma öldürme dikkate almaz unutmayın.
  • Birçok oyuncu sadece kural ile sopa "yakın arkadaş dışında, hiç kimse güven." Çoğu kez sen çoğunlukla diğer oyuncu kendi arka açıldığında kolayca onları öldürmek bilir gerçeği, dost bağırmak sonra bile öldürdü olacak çünkü.
  • Bilinmeyen bir oyuncu ile temas, başka güvenilir arkadaşı ile ya da bir grup çalışırken hala riskli. Bir hile temas ve takımın geri kalanı saklandığı yerden ne izlemek için yapmak için sadece bir grup üyesi göndermektir. Şeyler ekşi açarsanız, en kötü durum senaryosu masum katil intikam almadan önce bir takım üyesi kaybetmek olduğunu. Sadece takım arasında iki ölü oyunculardan yağma bölmek, ve en kısa sürede onlar spawn yeniden gibi ölü takım arkadaşı için bir buluşma noktası çalışmak.

Cevap bulunamadı.