alexa
DayZ
Hayatta kalma modundaki aksiyon nişancı oyunlarının en başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilen DayZ, Aralık ayında yayınlanan tekil versiyonu ile birlikte inanılması güç başarılara imza atmaya devam ediyor.  DayZ satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
476
Survival Taktikleri 2
mesut d.
29 Mart 2015 13:03

Gizlice ve Arama 

Bu dikkatle içeren yaklaşıyor, arama, kasaba ve şehirlerde geri çekilirken, muhtemelen en yaygın hayatta kalma stratejisidir. Bu zombiler kaçınarak, ve yağma yerini, rota planlama beceri ve deneyim gerektirir. Hedef şehir veya kasaba ile aşinalık büyük bir avantajdır.

  • Dikkatli rota planlama ve durumsal farkındalık önemlidir. Yakındaki zombiler nerede her zaman bilmek deneyin ve onlar hareket hangi yönde. Zombi hareketlerinin yararlanmak ve bir süre her kez geri kontrol etmek emin olmak için rotanızı uyarlayın.
  • Yakındaki zombiler geçerken duraklatmak gerekebilir, ama genel olarak mümkün olduğunca hareketli tutmak için iyi bir fikirdir.
  • Aradığınız ve hangi binalar bu olması muhtemeldir bilin. Bu tehlike bölgesinde mümkün olduğunca az zaman harcamak izin verir.
  • Bazı pratik sonra zombiler nasıl hareket için bir anlamda geliştirmek ve sürünürsün veya çömelme ne zaman, tepki, ve bunlardan nasıl uzak daire için olacaktır.
  • Eğer çalılar, otlar arasında, ya da bir binanın duvarına yanında olduğu zaman zombi daha az görülebilir. Ayrıca karanlıkta daha az görünür ve bir fırtına sırasında duyulabilir daha az olasıdır.
  • Bir zombi kendiniz ya da başka bir oyuncuya ilgi olup olmadığını unutmayın. Bir zombi sizi görürse o istenmeyen dikkat çeken sonra çalışacaktır. Bir zombi kendinizi başka bir şey doğru çalışıyorsa zombiler bazen vahşi hayvanları kovalamak ne kadar zombi muhtemelen başka bir oyuncuya çekti.
  • Her zaman böyle yüksek yerlerde, bakan tepeler ve açık pencereleri mümkün olduğunca keskin nişancı yerle farkında olmak. Henüz oyunda gerçek bir "keskin nişancı" silah yok iken, bir Mosin bir ile Kapsam şu anda mevcut diğer silah çok daha büyük aralıklarında kullanılabilir.
Cevap bulunamadı.