alexa
DC Universe Online
DC Universe Online, isminden de anlaşılabileceği gibi DC Comics’in yarattığı karakterleri ve bu karakterlerin içinde yaşadıkları baş şehirleri bünyesinde barındıran, bu sayede serinin takipçisi olsun veya olmasın tüm oyuncuları birden çok fantastik dünyanın içine sokarak diledikleri güçlere sahip bir süper kahraman olma yolunda ilerlemelerini sağlayabilmektedir. DC Universe Online için alacaginiz Seven Cash 'leri DC Universe Online 'in web sitesi üzerinden aktif edebilirsiniz.
453
DC Universe Damage Rehberi
Emre S.
21 Nisan 2015 22:21

Damage Dealer(bazen 'DPS' olarak adlandırılır) DC Universe Online'deki en temel rollerden birisidir.Bu Rol düşmanların canını hızlı bir şekilde götürmeye odaklıdır.

HASAR ROLÜ
Bütün karakterler belirli bir hasar rolü ile başlar.

STATÜLER
Damage Dealer iseniz , sizin en önemli statüleriniz şunlardır:

  • Might/Precision
    Dominance
    Power
    Health


Might/Precision

Might özel güçleriniz ve silah hasarınızı arttırır.Teorik olarak bakılınca fazla might fazla damage anlamına gelir ama bunu dc universe göre yorumlamak çok doğru değil.10 Precision sizin saniye başı damage'nizi 1 arttırır.Tüm silahlar(Bazı özel silahlar hariç) yaklaşık olarak hasarın %75 'ini aldığından bu stat çok önemli.
Bu statların dengeli olmasıda bir o kadar önemli.
Örnek: 1400 might ve 130 precision'lı bir adamın vuracağı saniye damage'si(DPS) 900 Might ve 170 Precision'lı bir adama göre daha fazladır.

Dominance(Hakimiyet)

Dominance(Hakimiyet) efektlerinizin düşmanlar üzerinde çalışmasını sağlar.Stun(sersemletme),root(yere bağlama),pull-towards (kendine çekme,uzaklaştırma) efektlerinin hepsi Dominance ile ilgilidir.Eğer böyle efektler kullanmıyorsanız bu statı pas geçin.

Power(Güç)

Gücünüz ne kadar fazla olursa Super Power(Hp ve mananızın altındaki sarı bar) barınız daha hızlı dolar.

Health(Can)

Tank olsanız ve ne kadar savunmanız olursa olsun kesinlikle belli bir damage alıcaksınız.Fazla Can puanı sizin daha uzun yaşamanızı sağlar,özellikle damage dealer rolü için çok önemlidir.Çünkü bu rol kendine Can verme skilleri yoktur.

Cevap bulunamadı.