alexa
DC Universe Online
DC Universe Online, isminden de anlaşılabileceği gibi DC Comics’in yarattığı karakterleri ve bu karakterlerin içinde yaşadıkları baş şehirleri bünyesinde barındıran, bu sayede serinin takipçisi olsun veya olmasın tüm oyuncuları birden çok fantastik dünyanın içine sokarak diledikleri güçlere sahip bir süper kahraman olma yolunda ilerlemelerini sağlayabilmektedir. DC Universe Online için alacaginiz Seven Cash 'leri DC Universe Online 'in web sitesi üzerinden aktif edebilirsiniz.
286
Silahlar
Emre S.
21 Nisan 2015 22:25

Hasar vericiler, hertürlü silahı kullanabilir.Bazı silahlar daha fazla vurur(Two-Handed,Staff,Rifle gibi)ama vuruş hızları çok daha yavaştır.Aşağıda incelemeniz için bazı silah ipuçları yazdım.

 • Charge attack - Bu hareket sizi düşmanın yanına götürür.Farenin sol tuşuna basılı tutulmasıyla olur.
  Interrupts - Bir çok saldırı ile düşmanı kesebilirsiniz. Düşmanın kafasında massive attack simgesi görüldüğünde çok etkilidir.
  Block Breaker - Bazı ataklar düşmanın savunmasını kırabilir. NPC lerde veya görev yaparken fazla fark etmesede PVP lerde çok etkilidir.
  Knockbacks - Düşmanları uzaklaştırmayı sağlar.Genellikle bu hareketten sonra düşmanı kesebilirsiniz.
  Area Effect - Bu atak çeşidi tek seferde birden fazla düşmanın canını götürmeye yarar.Süper Güc barınızı hızlı bir şekilde doldurur ve size daha fazla güç verir.Hasar Artış Güçleri ile kulanıldığında çok ölümcüldür.


Silah Stili Faydaları

Might

 • Dual Pistols, Martial Arts, Rifle, Staff : +10
  Bow, Hand Blaster : +60
  One-Handed : +70


Precision

 • Shield +30


Kritik Vuruş Şansı

 • Bow, Brawling, Dual Wield, Dual Pistols : +1%
  One-Handed : +2%
  Rifle, Staff, Two-Handed : +3%


Kritik Vuruş Hasarı

 • Bow, Hand Blaster, Two-Handed : +2%
  Brawling : +12%
  Dual Pistols, Dual Wield, Martial Arts : +14%
Cevap bulunamadı.