alexa
DC Universe Online
DC Universe Online, isminden de anlaşılabileceği gibi DC Comics’in yarattığı karakterleri ve bu karakterlerin içinde yaşadıkları baş şehirleri bünyesinde barındıran, bu sayede serinin takipçisi olsun veya olmasın tüm oyuncuları birden çok fantastik dünyanın içine sokarak diledikleri güçlere sahip bir süper kahraman olma yolunda ilerlemelerini sağlayabilmektedir. DC Universe Online için alacaginiz Seven Cash 'leri DC Universe Online 'in web sitesi üzerinden aktif edebilirsiniz.
277
SKİLLER
Emre S.
21 Nisan 2015 22:23

Her sınıf Hasar rolünü üstlenebilir eğer doğru skillere vermişse.

HASAR ARTTIRAN SKİLLER

Bu skiller silahınızın hasarını arttırır.Silahınız kötü olsa bile bu skilleri kullanmalısınız, silahınızın hasarını 2 katına çıkartabilir.

 • Reinforce : Earth : Geokinesis
  Wired : Electricity : Voltage
  Fiery Weapon : Fire : Immolation
  Intimidation : Gadgets : Tricks
  Ice Bash : Ice : Cryogenics
  Menace : Mental : Illusions
  Carnage : Nature : Shapeshifting
  Weapon of Destiny : Sorcery : Destiny
  Venom Boost : Iconics


Skilin Adı : skil türü : skil sınıfı
Yukardakileri türkçe yapmıyorum çünkü anlamazsınız.Yukardaki şemaya bakın.

35% Can Gücü

Bu skill türü düşmanın canı %35 den az ise 2 kat girmesini sağlar.Çok güçlü skillerdir ve düşmanlara sert bir darbe indirmek için en uygun anda kullanılmalıdır.Bu skiller bosslarda da çok etkilidirler.Eğer düşmanın canının üçte biri kalmış ise takım arkadaşlarınızla birlikte kullanacağınız bu skiller bossları çok daha rahat bir şekilde öldürmenizi sağlıyacaktır.

 • Sandblast : Earth : Seismic
  Snuff Out : Fire : Ignition
  Impaling Ice : Ice : Cryogenics
  Photon Blast : Gadgets : Tricks
  Light Blast : Light : Support
  Terrorize : Mental : Illusions
  Impaling Thorns : Nature : Plants
  Final Ruin : Sorcery : Destiny


Knocback Gücü

Bu skill yakınınızdaki düşmanları sizden uzaklaştırmanızı sağlar.Eğer diğer düşmanlar tarafından sıkıştırılmış iseniz bu skill size rahat bir nefes aldırtacaktır.Ayrıca bu skill damage'de vurur, fazla olmasada.

Stuns/Roots/Pull-Towards

Bu skiller çeşitli durumlarda çok kullanışlıdır ama en önemlisi düşmanlar sizin healer(şifacı)'ınıza saldırıyorsa bu skiller ile onu kurtarmaya çalışın.Bir düşmanı kavgalarda etkisizleştirmenizi sağlar.Düşmanın stun yemesi sizin dominance(hakimiyet)'inizle alakalıdır ve bütün bossların bu tür etkilere karşı bağışıklığı vardır.


İconic Powers(İkonik Güçler)

Hangisi sizin için daha uygun ise onu seçin, eğer iyi bir hasar verici olmak istiyorsanız şu skilleri şiddetle öneriyorum:

 • Super-Strength - Size büyük objeler(araba,kamyon)'i taşımanızı sağlar ve çevredeki objeler ile verdiğiniz bütün hasarları 2 katına çıkarır.
  Weapons Expert : +3% Kritik Vurma Şansı
  Tactical Genius : +10% Kritik Hasarı
  Wisdom of Solomon : +100 Power(Güç)
Cevap bulunamadı.