alexa
Dead Island 2
Dead Island 2 ilk oyunda kullanılan Chrome Engine 5 motoru her ne kadar ciddi beğeni kazanmış olsa da günümüzün geliştirilmeye en açık ve üst düzey ilgi gören yazılımlarından Unreal Engine 4’ü barındıracak olan Dead Island 2, bu sayede özellikle gerçekçilik bakımından üst düzey görsel tecrübeleri de beraberinde getirmeye hazırlanmakta. Dead Island 2 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
293
Dead Island 2, 2016 yılına ertelendi!
eray ö.
30 Nisan 2015 19:53

Kendine has yapısı ile zombi oyunları furyasında ayrı bir yer edinen Dead Island'ın, ikinci oyunu için erteleme kararı geldi. Dead Island 2'nin yapımına başlanıldığı dönemde 2015'in bahar ayları olarak belirlenen çıkış tarihi, geliştirilme sürecinin tamamlanamaması nedeni ile 2016 yılına kadar uzatıldı.
 


İlk oyunda sunulan oyun sistemine ilave olarak, birden fazla karakterle oynama imkanı eklemek ve co-op modunu da oyunculara sunmak isteyen yapımcılar, tahmin ettikleri süre içerisinde oyunu tamamlayamayacaklarını anladıklarını belirttiler. Twitter üzerinden bir açıklama yaparak da çıkış tarihini 2016 yılına ötelediklarini resmen duyurdular.

Hayranlarını üzmemek için Dead Island temasını mümkün olduğunda geliştirmeye yoğunlaştıklarını belirten yapımcılar, içlerine sinmeden oyunu yayınlamak istemedikleri için bu kararı aldıklarını da sözlerine eklediler.

Cevap bulunamadı.