alexa
Dead Island 2
Dead Island 2 ilk oyunda kullanılan Chrome Engine 5 motoru her ne kadar ciddi beğeni kazanmış olsa da günümüzün geliştirilmeye en açık ve üst düzey ilgi gören yazılımlarından Unreal Engine 4’ü barındıracak olan Dead Island 2, bu sayede özellikle gerçekçilik bakımından üst düzey görsel tecrübeleri de beraberinde getirmeye hazırlanmakta. Dead Island 2 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
200
İnceleme
Mert K.
18 Aralık 2014 18:06

Hayatınızın tatiline çıktığınızı hayal edin. Güneybatı Pasifik’te cennetten bir parçaymışçasına uzanan yemyeşil tropikal bir ada… Güneşli kumsallar, turkuaz renkli tertemiz bir deniz, egzotik tatil köyleri, çılgınlar gibi eğlenip yabancı insanlarla sınırsızca partileyebileceğiniz dev gece kulüpleri, birbirinden çekici kızlar (ya da tercihinize göre altılı paket halinde karın kasına sahip karizmatik erkekler)… Hayal edin. Tatilinizin en keyifli günlerindesiniz ve yine sıcak bir öğleden sonra, akşamdan kalma bir kafayla yatağınızda doğrulmaya çalışıyorsunuz ağır ağır. Muhtemelen bir önceki gece, şaşkın bakışlar arasında dans pistinin tam ortasında yaptığınız kolbastıyı, sonrasında yazdığınız iki Filipinli turisti, dalgınlıkla (!) kadınlar tuvaletine girip ufak çaplı bir krize yol açtığınızı ve bir süre daha dans pistinin tozunu attırdıktan sonra gece kulübünün insan irisi koruması tarafından “kibarca” uyarıldığınızı hatırlamıyorsunuz. Zihninizde hayal meyal birkaç sahne canlanıyor olsa da, bu kafayla parçaları bir araya getirip vücudunuzun farklı yerlerindeki dayanılmaz ağrılara mantıklı bir açıklama getirmeniz pek olası değil.

Dışarıda kopan büyük gürültüyü duymanız da birazcık vakit alıyor haliyle. Çığlıklar, bağrışlar, feryatlar arasında gözlerinizi ovuşturarak yatağınızdan kalkıp, neler olduğunu anlamak adına odanızdan dışarı adım attığınızda  ise, daha dün cennetten dünyamıza düşmüş bir inci tanesi gibi duran bu tropik adanın gizemli bir zombi istilasıyla cehenneme dönmeye başladığına tanık oluyorsunuz.

Bu deliliğe karşı bir kaçış planınız var mı? Ya da en azından bir hayatta kalma planı? Merak etmeyin; sizin yoksa bile Call of Juarez serisinden tanıdığımız Polonyalı Techland’in var. Ama hoşunuza gider mi emin değilim.

Baran A.
19 Aralık 2014 17:39
tecland konusunda sorun var ama oyun harika