alexa
Dead Island 2
Dead Island 2 ilk oyunda kullanılan Chrome Engine 5 motoru her ne kadar ciddi beğeni kazanmış olsa da günümüzün geliştirilmeye en açık ve üst düzey ilgi gören yazılımlarından Unreal Engine 4’ü barındıracak olan Dead Island 2, bu sayede özellikle gerçekçilik bakımından üst düzey görsel tecrübeleri de beraberinde getirmeye hazırlanmakta. Dead Island 2 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
252
Oyun Hakkında GEnel Bilgi
orkun e.
20 Aralık 2014 18:08

Muhteşem bir kumsal, göz kamaştıran okyanus ve yüzünüze vuran Güneş'in sıcaklığı ve tabii ki zombiler! Tatilin vazgeçilmezlerinden biri de zombilerdir elbet, zombisiz tatil yapamam, onların o güzel yüzünü (!) görmeden tatilden tat alamam diyorsanız gelin hep beraber Banoi adasına bir yolculuğa çıkalım ve merakla beklenen Dead Island evrenini tanıyalım.

Banoi Royal Palm Resort'e Hoş geldiniz!

Amerikalıların "Bir sabah uyanırsın ve Dünya'da bir tek sen kalmışsın, bir de zombiler" gibi felaket senaryolarına alışıktık ancak Polonyalı Deep Silver firması da bundan esinlenmiş olacak ki kendimizi Banoi adasında bizleri uğruna ölünecek kadar güzel Banoi Adasına götürüyorlar. Sebebi bilinmeyen, aniden ve haber verilmeden adadaki tüm insanlar, biz hariç, bir enfensiyonun etkisi altında kalıyor ve bizim hayatta kalma mücadelemiz de burada başlıyor. Dead Island, zombi dediğimizde aklımıza gelen ilk yapımlardan biri olan  Left 4 Dead serisne  bir çok yönden benzemekle birlikte hikaye anlatımı ve verdiği oyun içi serbestlikle diğer "Survival Horror" yapımlarından sıyrılmayı başarıyor. 

Dead Island verdiğimiz kararlar, yaptığımız oyun içi davranışlar oyunun gidişatını büyük çlçüde etkileyecek ve birden farklı sonlarla karşılaşmamıza neden olacak. Bu nedenle kararlarınızı verirken bir kere daha düşünmekte fayda var. 

Zombiden dost olmaz!

Dead Island'ın en güzel özelliklerinden biri de dört kişilik Co-Op oynanışa destek verecek olması. Böylelikle korkunç zombi ordularına karşı sırtınızı kollayacak arkadaşlarınız da yanınızda olacak.  Yapımda yer alacak dört ana karakterden şu an için üçü açıklanmakla beraber dördüncü karakterin ise sadece ismi ve cinsiyeti belli. Dördüncü karakterimizin adı "Purna" ve "Kadın". 
Cevap bulunamadı.