alexa
Dead Island Game of The Year Edition
Dead Island, her ne kadar büyük beklentiler sunarak çıkıp çoğu kişinin arzu ettiğinden farklı bir yapıya sahip olsa da, içerdiği orijinal yapı ve başarılı hikâyesi ile kullanıcısını tatmin etmeyi başarıyor. Dead Island Game of The Year Edition Cd Key'ini Steam Cd Key 'i olarak almaktasiniz. Steam platformunda aktif edip hemen indirmeye baslayin.
161
HERMANN
Sergen B.
6 Nisan 2015 12:05

hermann bal

  KALANLAR  
O babası ile planör uçan Kuzey Almanya'da genç bir çocuktu beri Herman hep hiç uçan hayrandı etmişti. 2005 yılında o hep hayalini kurduğu bir şey yapmak için zaman olduğuna karar verdi.Seksen Günde Devr-i Âlem gidin. Gaz, her yerde, Amaia açılış oldukça büyük ölçüde onun arayışı erteledi.
Uzmanlıklar
Melee Yeterlik
% 100
Menzilli Yeterlik
% 100
Pasif
Düzlem Shield 
düşmanları hasar ve yangınlar sizi korur model çift kanatlı doğacaktır bir süre için hasar alarak değil. Bir süre zarar edilmemiş ise uçak otomatik 's sağlığına kavuşması olacaktır.
Becerileri
Hermann GuardianZeppelin
1. Guardian Zeppelin (Q)
Konumu hedeflemek için minyatür zeplin gönder. ona yakın zeplin saldırıları düşmanları. zeplin yok edilebilir. Onun imha üzerine bu alan damage, yakın bölgede iner.
Ogmentasyona
Bakım
  • Sen ona daha fazla sağlık veren, daha iyi zeplin korumak için üstünüze almış. Ayrıca zeplin hızla sağlığını yenileyici otomatik olarak onarır kendisi.
Taktik Manevra
  • Bir sağlık yüzdenin altına, zeplin düşman yakın saldıran ise, bir düşman arkasında kendini manevra dener. Bu manevra, bir iç cooldown vardır.
 
Hermann ParachuteAway
2. Paraşüt Dışarıda (E)
Senin paraşüt üzerinde akor çekin ve konumunu hedef rüzgar tarafından süpürüldü olsun. Senin altında Düşmanlar havaya süpürüldü ve iniş sırasında hasar dağıtılır.
Ogmentasyona
Düşük Oksijen
  • O yükseklikte kadar hızlı hareket eden sen düzensiz hareket yapma, çok hafif kafalı bırakır. Iniş üzerine, düşmanları onların silah saldırıları ile miss you için bir şans var.
Ani Etki
  • Rüzgar onlar iniş için hazırlıksız ve etkisi üzerine bir süre için yavaşladı o kadar aniden düşmanları kadar süpürür.
 
Hermann FlareGun2
3. İşaret Fişeği (R)
O damage ve düşmanı kör, düşmanları da işaret fişeği tabancası ateş. Düşman oyuncuların geri çaldı edilir.
Ogmentasyona
Flare Fragmanlar
  • parlama yanı sıra, onları kör, ilk hedef arkasında düşman ek alan damage, darbe üzerine ayrı böler.
Alevlendi
  • düşman isabet yükseltilir.
 
Hermann DroppingBombs
4. Damlama Bombalar (F)
Havaya atlama ve sizin güvenilir Biplane pilotu. Eğer saldırılar ve bombalar çarptı olamaz uçarken alanında damage, bırakılır.
Ogmentasyona
Mecburi iniş
  • Iniş üzerine, çevrenizdeki düşman alanı hasar dağıtılır ve aciz. Eğer çökmesine gidiyoruz, tarzı bunu!
Cevap bulunamadı.