alexa
Dead Island Game of The Year Edition
Dead Island, her ne kadar büyük beklentiler sunarak çıkıp çoğu kişinin arzu ettiğinden farklı bir yapıya sahip olsa da, içerdiği orijinal yapı ve başarılı hikâyesi ile kullanıcısını tatmin etmeyi başarıyor. Dead Island Game of The Year Edition Cd Key'ini Steam Cd Key 'i olarak almaktasiniz. Steam platformunda aktif edip hemen indirmeye baslayin.
205
ISYS
Sergen B.
6 Nisan 2015 12:17

Isys oyun yarışmaları mücadelede binlerce saat kaydedilir ve onun boş zamanlarında paslanma dolapları tamir etmişti. Onun son dünya şampiyonası ödül Güneydoğu Asya'da tüm en güzel adalar turu oldu. Şimdi salgın hit ki, o yepyeni bir şekilde çalışmak için bu mühendislik becerileri koyuyor.
Uzmanlıklar
Melee Yeterlik
110%
Menzilli Yeterlik
% 90
Pasif
İç Sakin 
Kritik vuruş şansı her başarılı ardışık arbede silah saldırı için artar.
Becerileri
Gzetim isys q
1. Yıldırım Fury (Q)
Yıldırım ile ayağınızı güçlendirin ve bir düşman damage yıkıcı bir tekme açığa. darbe alan hasarı ve geri düşmanları çevreleyen darbelere yapar.
Ogmentasyona
Yıldırım Kick
  • Ana hedefi sersemletir.
Köpüklü Punt
  • Rastgele yönlere hareket kıvılcım geçti düşmanlarına damage etkisi üzerine serbest bırakılır.
Gzetim isys e
2. Tornado Bacak (E)
Havada Spin ve hedef konum, sakatlayıcı ve zarar düşmanlarına karşı tekme.
Ogmentasyona
Zoraki başladı
  • Tornado Bacak sakat ve mesafe süresini arttırır.
Vur ve koş
  • Saldırı yaptıktan sonra bir yeniden şekillendirilmesi mevcuttur. Isys başlangıç ​​noktasına doğru yeniden vuruş eğirme etmez.
Gzetim isys r
3. Kaçırma
Size gelen silah saldırılarını ortadan kaldırmak için bir şans vererek, kaçamak ol. Hiçbir silah saldırıları bir süre için size zarar başa çıkabilirim bölgeye girmek için etkinleştirin.
Ogmentasyona
Savaş Refleksler
  • Eğer başarılı bir saldırı absorbe veya kaçmasına etkinleştirdiğinizde, saldırı hızı arttı kazanırlar.
Ulaşılmaz Dodge
  • Eğer Evasion aktive zaman süresi için de yetenekleri daha az hasar dağıtılır.
Gzetim isys f
4. Kicking Spree (F)
Hızla düşmanlarına karşı şarj ve damage, onları tekme. Başka bir düşman, bir dizi mesafesinde ise, koşmak ve aksi takdirde aynı hedefe saldırı de bu düşman tekme. Ele Hasar aynı hedef arka arkaya hit her zaman azalır. Senin hızlı hareket nedeniyle size yeteneğini süresince önemsiz hale gelir.
Ogmentasyona
Bacak Sweep
  • başladı düşmanları hareketsiz.
Cevap bulunamadı.