alexa
Dead Island Game of The Year Edition
Dead Island, her ne kadar büyük beklentiler sunarak çıkıp çoğu kişinin arzu ettiğinden farklı bir yapıya sahip olsa da, içerdiği orijinal yapı ve başarılı hikâyesi ile kullanıcısını tatmin etmeyi başarıyor. Dead Island Game of The Year Edition Cd Key'ini Steam Cd Key 'i olarak almaktasiniz. Steam platformunda aktif edip hemen indirmeye baslayin.
210
MR WHITE
Sergen B.
6 Nisan 2015 12:22

mrwhite balk

  KALANLAR  
Amaia üzerinde film film stüdyosu ile Amaia gitti B-aksiyon filmi yıldızı. O ateş onun römork dışarı alır sabahı, tüm mürettebat enfekte olmuştu. Sayın Beyaz hemen zombies 'reaksiyonlar beklenmemektedir gibi doğaçlama yaparken komut buna göre hareket başladı sahnenin bir parçası olduğunu düşünüyorum.
Uzmanlıklar
Melee Yeterlik
110%
Menzilli Yeterlik
% 90
Pasif
Grev İniş 
Rumble veya Tumble kullandıktan sonra, bir sonraki birincil melee saldırı ek damage.
Becerileri
mrwhite q
1. Rumble (Q)
Bir çizgi halinde ileri çizgi. Bir düşman vurmak ise, bu düşman itti ve hasar dağıtılır. Engelleri içine çaldı bir düşman ekstra hasar dağıtılır. İskeleler Yürüteçler ve Enfekte.
Ogmentasyona
Eylem için Hazır
  • Hiçbir düşman itti ise, Rumble için cooldown azalır.'Bir cevapsız saldırı yetmezliği ve bir fırsat hem de olabilir. Sen, Bay Beyaz ... Muhtemelen birçok fırsatlar gibi görmezsiniz. ' - Bay White'ın Usta.
Çarpıcı Etki
  • Bir düşman engelleri içine itilir Eğer düşman sersem.'Kişinin çevre sağ elinde öldürücü bir silah olabilir.Sen, Bay Beyaz ... Yeni ellerini düşünün. ' - Bay White'ın Usta.
mrwhite E
2. Tumble (E)
Bir hedef konuma ve saldırı doğru sıçrama. Saldırı bir ana hedef ve alan hasarı damage.
Ogmentasyona
Palm başlatma
  • Anında hava işlem hasar içine atma, önünüzde düşmanları aparkat için değişiklik. Zaman ve saldırı takip etmek değilken henüz air.'A yetenekli savaşçı içine stokçular veya Massive zombi başlatmak için yeterince güçlü değildir bilir. Sen, Bay Beyaz ... Belki sadece tahmin. ' - Bay White'ın Usta.
Yukarı ve 'em de
  • Tumble ile düşmanları vurarak üzerine, zihin ve beden hem de düşman size hit.'Enter savaş sakin sayısı dayalı öfke bir miktar kazanmak. Sen, Bay Beyaz ... kızgın ile yerleşmek olabilir. ' - Bay White'ın Usta.
mrwhite r
3. Eylem Kahraman (R)
Ölmek üzere iseniz, zamanın belirli bir miktarda düşmez. Bu etki bir iç cooldown vardır. Sonraki birincil melee saldırı anlaşma ek hasar yapmak için etkinleştirin.
Ogmentasyona
Şifa Strike
  • Aktive ruhları kaldırmak olacaktır damage.'A iyi saldırı yüzdesi için iyileşmek için bir sonraki birincil melee saldırı neden olur. Sen, Bay Beyaz ... Yaptığınız Utanç şey iyidir. ' - Bay White'ın Usta.
Shin Hit
  • Aktive düşmanları sakat sonraki birincil melee saldırı neden olur. Shin-tekme Öğrenme çok iyi savaşları kazanmak olabilir naught.'Superior hız değildi. Sen, Bay Beyaz ... Ne yazık ki üstünlük hiçbir şekilde yoksun. ' - Bay White'ın Usta.
mrwhite f
4. Beatdown (F)
Bir çizgi ileri Rush. Bir düşman vurmak ise, o düşman bir beatdown için seçilir. Sen ve düşman yok ve beat 'em up gibi düşman hasar dağıtılır. Yürüteçler ve Enfekte sayar.
Ogmentasyona
Dazed and Confused
  • Time.'A karıştı düşman bir süre kişinin favori düşmanıdır için beatdown sonra, düşman karıştı.Sen, Bay Beyaz ... Sen herkesin favori. " - Bay White'ın Usta.
Cevap bulunamadı.