alexa
Dead Island Game of The Year Edition
Dead Island, her ne kadar büyük beklentiler sunarak çıkıp çoğu kişinin arzu ettiğinden farklı bir yapıya sahip olsa da, içerdiği orijinal yapı ve başarılı hikâyesi ile kullanıcısını tatmin etmeyi başarıyor. Dead Island Game of The Year Edition Cd Key'ini Steam Cd Key 'i olarak almaktasiniz. Steam platformunda aktif edip hemen indirmeye baslayin.
136
Oyun
Ahmet Hakan G.
19 Aralık 2014 21:50
oyun güzel araba sürmek vb görevler zombilerle dövüsmek korku stres gibi seylr var bence alın inceleme yazısı -- Alıntıdır
Invaders must die!
Oyunun açılış demosu ve başlangıcı bizlere Prodigy’nin “Smack my Bitch Up” adlı şarkısına çektiği klip ile kısmi olarak Bioshock'u hatırlatıyor: birinci kişi gözünden ara sahneler, terkedilmişlik hissi ve sonrasında radyodan bize ulaşan gizemli bir "yol gösterici" mevcut. 

Açılış demosunda ortalıkta sarhoş şekilde dolaşan bir adamın gözünden izlediğimiz birkaç dakikalık olaylarda oyunda oynayabileceğimiz dört ana karakterimizi de farklı durumlar içinde görüyoruz. Palm Resort adlı bir otelin gerek çalışanı gerek sakini olan bu dört kişiden seçtiğimiz karakterimiz odasında uyanıyor ve kendisini bir cehennemin ortasında buluyor. Bundan sonrası klasik zombi hikayesi.  

Ana tema elbette hayatının baharında zombi hastalığına yakalanmış(!) zavallı tatilcilerle dolu bu adadan kurtulmak; ancak oyunun aktarılışı "şuraya git, anahtarı bul, etraftaki zombileri temizle" yüzeyselliğinde gerçekleşiyor. Şahsen daha farklı olmasını istediğim noktalardan biri de; yönettiğimiz karakterin "virüse dirençli" özel bir metabolizmasının bulunması. Zaten uzun bir süre zayıf kalan zombilere, bir de olması gerektiğinden güçlü bir ana karakter eklenince, o meşhur videoda izlediğimiz çaresizlik hissi yerini ilk Far Cry'daki rahatlığa bırakıyor.  

Karakterler demişken oyunda dört farklı karakter mevcut; Xian Mei, Sam B, Logan ve Purna. Her birisi farklı silahlarda ustalaşmış kişiler. Bir tanesi ateşli silahlarda iyiyken diğeri kesici silahları daha rahat kullanıyor. 
Cevap bulunamadı.