alexa
Dead Space 3
Electronic Arts firmasının korku gerilim türündeki başarılı yapımı Dead Space 2 nin devamı olan Dead Space 3 arttırılmış gerilim ile sizi ekrana bağlayacak. Aldiginiz Dead Space 3 anahtarini geçerli bir Origin hesabinda kullanabilirsiniz. Internet baglantisi gerektirir.
156
Bonus Mod !
Ekin G.
3 Mart 2015 20:59
BONUS MODLARI : 
Aşağıdaki oyun modlarını açmak için oyunu herhangi bir zorluk seviyesinde bir kez bitirmek gerekiyor. Daha sonra menü aktif olacaktır. 

Classic : 
Sadece klasik blueprints'leri kullanarak silah yaratabilirsiniz, co-op devre dışıdır, Oyun Hard zorluk seviyesindedir. Bu modu bitirirseniz Devil Horns kilidini açarsınız. 

Hardcore : 
Tüm oyunu ölmeden tamamlamanız gerekiyor. Oyunu kayıt edebilirsiniz, ancak ölürseniz herşeye sıfırdan başlarsınız. Bu modu bitirirseniz Retro modu kilidini açarsınız. 
Not: Eğer sıfırlamayı önlemek isterseniz, oyunu kaydettikten sonra kaydedilmiş oyununuzu flash diske veya başka bir yere kopyalayarak yedekleyebilirsiniz. 

New Game + : 
Önceden bitirdiğiniz oyunlardan kalan bütün envarter ve parçalar yeni oyunda elinizde kalacaktır. +3 Circuits ve MK-II Overclocked Part'lar oyun boyunca bulunabilir. Herhangi bir zorluk seviyesinde oynayabilirsiniz. 

Pure Survival : 
Kutulardan ve öldürdüğünüz düşmanların üzerinden bu modda sağlık ve cephane alamayacaksınız. Herşeyi bench'den satın almanız gerekecek. Oyunun zorluk seviyesi Hard'dır. Bu modu tamamlarsanız Mega Resources deposit ve the MK-II Overclocked Parts Set açılacaktır. 

Retro Modu : 
Bu modu oyun içindeyken menüden aktif edebilirsiniz, pixel filtresidir. 

Devil Horns : 
Overpower bir silahtır, Classic modu bitirirseniz aktif olacaktır. 
Cevap bulunamadı.