alexa
Dead Space 3
Electronic Arts firmasının korku gerilim türündeki başarılı yapımı Dead Space 2 nin devamı olan Dead Space 3 arttırılmış gerilim ile sizi ekrana bağlayacak. Aldiginiz Dead Space 3 anahtarini geçerli bir Origin hesabinda kullanabilirsiniz. Internet baglantisi gerektirir.
133
Co-op Kaygısı..
Ekin G.
3 Mart 2015 21:02
Co-op modunun ekleneceği haberinin oyuncularda oluşturduğu en büyük kaygı, "korku" faktörünün artık ortalıkta pek gözükmeyeceğiydi. Oyunu iki kişi oynamak her şeyden önce yalnızlık hissini ortadan kaldırıyor. Ve oyunu yalnızca-hayatta kalma şeklinden vur-kır-hayatta kal tarzına çeviriyor. Fakat Dead Space'i Dead Space yapan oyuncuda oluşturduğu gerginlik durumu, ani adrenalin yükselmeleri mümkün mertebe duruyor. İkinci oyuncunun eklenmesi, tek oyunculu moda göre oyunda birçok değişikliği beraberinde getiriyor. Artan düşman sayısı, Carver'ı da ilgilendiren diyaloglar ve sadece co-op olarak yerine getirebileceğiniz opsiyonel görevler John Carver'ın kişisel faydaları. Fakat bu görevlerin yalnızca co-op modunda oynanabilmesi bende hayal kırıklığı yaratmadı değil. Tek kişilik modda da bu görevlerin yapılabiliyor olması çok daha mantıklı olurdu.

Dead Sapce 3'ün seriye getirdiği diğer bir yenilik de silah oluşturma seçenekleri. Her bir bölümde yeni silahlar oluşturmak, elinizdeki güçlendirmek için etraftaki malzemeleri toplamaya çalışacaksınız. Silahınızı ikinci bir özellikle güçlendirebilir, en baştan başlayarak istediğiniz özellklerde silah üretebilir, giydiğiniz suiti güçlendirebilirsiniz. Ancak kaynaklar sınırlı olduğundan seçimlerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. 
Cevap bulunamadı.